Víkendové zápasy 11.6. - 12.6 . 2011 SOKOL OBRNICE

Muži"A" Obrnice - Trnovany 4 : 4 /2:2/
Obrnice - Uher-Tóth,Plaček,Hladík,Fritsch-Tůma,Nykodým,Zaspal St.,Zaspal J.-Troják,Pilař
připraveni: Pyskatý,Hendrych,Molnár
Opět se potvrdilo,že neumíme hrát se soupeři ze dna tabulky.Dneska nelze nikoho vyzdvihnout.Přizpůsobili jsme se soupeři a náš výkon,byl nezodpovědný.Situace na hřišti jsme řešili zdlouhavě.Rychle jsme se zbavovali míčů a nepřesnými přihrávkami jsme umožnili soupeři být ve hře.Ve 25.min.šli hosté brankou Doležala do vedení.Za 5.min.se trefil Troják a vyrovnal. Ještě ale neutichla radost a Trnovany šly opět do vedení brankou Husáka.To se ,ale nelíbilo Jardovi Pilařovi a po krásné akci vyrovnal a uzavřel poločasový účet.
Stejně se odvíjel i druhý poločas. V 60.min. opět hosté Potměšilem šli do vedení.Když se nám v 65.min.podařilo Tůmou vyrovnat a deset minut nato po pokutovém kopu Standy Zaspala jsme se konečně dostali do vedení,doufali jsme ve tři body.Ale o ty nás v poslední vteřině utkání připravil hostující Getz.

V posledním kole starších přípravek se v Kopistech hrálo o celkového vítěze soutěže.V samotném zápase se hrálo bojovně a první půle vyzněla lépe pro Obrnice.Brankami Svobody Robina,který se trefil dvakrát,a Petra Mirgy vedli naši 3 : 2.Ve druhé půli se začal projevovat menší počet hráčů Obrnic na střídání a domácí stav otočili.Branky Kopist vstřelili dvakrát Jurkovič a Šumová a jednou Huba a Polívka.Po skončení utkání obdrželi naši hráči z rukou zástupce OFS Most paní Szturcové pohár za konečné druhé místo a zároveň Péťa Mirga dostal pohár za suverénně nejlepšího střelce soutěže.
B L A H O P Ř E J E M E

Muži "A"

Havraň : Obrnice   4 : 1  ( 1:0)  Troják

Molnár - Toth,Zaspal St., Plaček,Fritsch,- Hendrych,Zaspal J. ,,Nykodým, Tůma ml. , Pilař , Troják (

připraven : Uher, Pyskatý, Votřel

Žáci

Ervěnice : Obrnice    4: 3  (2:0)  Tůma 3x

Miko- Maier, Polcar, Zaspal, Kadle - Strolený, Strnad, Šanoba, Hnilica - Kraitl, Tůma

Střídali : Mirga, Mašek, Mička

Víkendové zápasy 4.6. - 5.6 . 2011 SOKOL OBRNICE

Muži "A"

Kladruby : Obrnice    2 : 4 ( 1 :  Zaspal J. 2x, Troják , Zaspal St.

Molnár - Toth,Braniš, Fritsch, Hladík - Zaspal J. ,Plaček, Zaspal St. ,Nykodým, Tůma ml. , Nykodým , Troják ( 78. minuta Votřel)

připraven : Uher

Obě družstva nastupovala s vědomím účasti i v příštím ročníku soutěže.Přesto úvod vyšel lépe našim,když v 8.minutě hezky uvolnil Tůma Standu Zaspala a ten se nemýlil.Ve 23.minutě prošel sólem z vlastní poloviny Fritsch a jeho zakončení s námahou likvidoval domácí brankář.Nedáš dostaneš se naplnilo ve 26.minutě,kdy domácí vyrovnaliGasiorovskim.Pro náš tým jen dobře,že ve 33.minutě vytáhl ve složité situaci bodlo Troják a šli jsme opět do vedení.V prvé půli to bylo střelecky vše.Domácí chvílemi hráli hezký fotbal,ale v koncovce byli bezzubí.
Druhý poločas byl ale v naší režii.Převahu jsme vyjádřili brankami Kuby Zaspala,který se trefil v 58 a 64.minutě a bylo rozhodnuto.Domácí pouze snížili v 82 minutě Fouskem z penalty za ruku Braniše,který vyrazil instinktivně míč z brankové čáry,který směřoval do branky.M.Braniš obdržel také červenou kartu.Naši hráči však utkání již bezpečně dohráli.
Utkání mělo také jednu kuriozitu,které stojí za zmínku a to když v 75minutě tvrdá střela Standy Zaspala skončila v okně skleníku za brankou domácích.

Muži "B"

Lom :  Obrnice   0:2

Žáci

Chomutov  "B" Obrnice : 3 : 1  Tůma

Miko- Maier, Šanoba, Zaspal, Hach -  Strolený, Strnad, Kadlec, Hnilica - Kraitl, Dolejší

Střídali: Tůma,  Mička, Jenč

Víkendové zápasy 28.5. - 29.5. 2011 SOKOL OBRNICE

Muži "A"

Obrnice : Hrobce  3 : 2  (2:1)    Tůma, Zaspal St. (penalta) , Nykodým

Molnár - Toth,Hladík,Plaček, Fritsch - Zaspal J. ,Braniš, Zaspal St. ,Nykodým, Tůma ml. (80. min. Živec , Pilař

Domácí hráči vlétli na hostující tým. Vytvořili jsme si velké šance, kdy hlavně Franta Tůma zahodil 3 golové šance. Až ve 20. minutě po přihrávce Jardy Pilaře se trefil konenčně Tůma. Bohužel hned v následující minutě bylo vyrovnáno. Chvíli nám trvalo než jsme se znovu dostali do tempa. Opět jsme se snažili o nátlakovou hru, kdy naši útočníci byli podporovány hodně Standou Zaspalem. Šancí bylo hodně. Ve 36. minutě po ruce hostujícího hráče v pokutovém území zvýšil Zaspal Standa na 2:1. Ve druhém poločase naši hráči 0drželi hostující tým daleko od naší branky. V 86. minutě po odraženém míči hlavou zvýšil na dvoubrankové vedení Matěj Nykodým. Hosté snížili v poslední minutě z penalty po vymyšlené ruce Míry Braniše. Domácí ukázali, že se jim lépe hraje proti soupeřům z vyšších pater tabulky. Neprohráli jsme 6 utkání po sobě. Další zápas nás čeká v Kladrubech, kde nám bude chybět opora týmu Jarda Pilař.

Víkendové zápasy 21.5.  2011 SOKOL OBRNICE

Muži "A"

Mšené Lázně : Obrnice  3 : 4 ( 1 : 1 ) 2 x Brániš, 2 x Zaspal

Molnár - Toth,Hladík,Plaček, Fritsch - Zaspal J. (85. min. Živec), Braniš, Zaspal St. ,Nykodým, Tůma ml. (80. min. Troják) , Pilař

Hosté nastoupili do zápasu potvrdit svojí doboru formu a definitivně stvrdit setrvání v B. třídě i na další rok. Bohužel opět začátek s nám nepovedl a v 8. min. po hezké kombinační akci se dostali domácí do vedení. Naši hráči se snažili hrát aktivně a napadat soupeře hned v rozehrávce. Vyrovnání přišlo ve 28. minutě kdy krásnou přihrávku do volného prostoru zužitkoval Míra Braniš. V prvním poločase moc šancí ani na jedné straně nebylo. Do druhého poločasu jsme vstoupili hodně aktivně a nedovolil domácím prvních deset minut  jedinou kloudnou akci. Bohužel naše akce končili ponejvíc v náručí domácího brankaře. Jak se říká nedáš dostaneš. Ve 12. minutě špatně odehraný míč a špatná domluva obránců a domácí se dostali do vedení. V nádledujících minutách jsme zústali jak opaření a domácí mohli v 15. minutě zvýšit na rozdíl 2 branek, ale zabránila tomu tyč. V 19. minutě se nám povedl rychlý protiútok kdy po centru Tůmy srovnal skore hlavou Standa Zaspal. Začínali jsme mít velkou převahu v poli, kdy domácí narušovali jenom rychlými brejky s kterými si naše obrana dokázala poradit. Ve 27. minutě znovu po centru Tůmy mohl zvýšit opět hlavou S. Zaspal , ale domácí hráč jistou branku vyrazil rukou. Přišlo vyloučení a a penalta. Penaltu s jistotou proměnil S. Zaspal. Na domácí se valil útok za útokem. V 75. minutě si poradil s domácí obranou J. Pilař a nahrál nádherně M. Branišovi, který zvýšil na 4: 2. Škoda, že jsme do konce nedali další branky, protože šancí bylo mnoho. Domácí zkorigovali v poslední minutě utkání. Musím všem poděkovat za bojovnost a předvedenou hru. Tři body jsou doma a můžeme v klidu odehrát další utkání a snažit se posunout v tabulce o nějaké místo dopředu.

Muži "B"

Brandov : Obrnice 0:0

Žáci:

Košťany : Obrnice 3:1 (1:1) Maier

Miko- Polcar, Šanoba, Zaspal, Hach - Maier, Strolený,  Kadlec, Hnilica - Kraitl, Strnad

Střídali: Tůma, Dolejší, Mička

Žáci sehráli s domácími velmi vyrovnanou partii a být důraznější v útoku hlavně v prvním poločase. Výsledek by asi vypadal jinak. Domácí se ujali vedení v 21. miutě po rohovém kopu. Naši žáci se nevzdali a začali soupeře napadat a více běhat. Zásluhou Kuby Maiera jsme vyrovnali. Domácí hráči měli tu výhodu , že mají v týmu 4 kluky, kteří umějí kopnout míč na 30 - 35 metrů a to nám dělalo potíže. Ve druhém poločase začlo pršet a i to mělo vliv. Domácí se dostali do vedení střelou, která šlá po zemi a tím pádem získala na mokrém povrchu rychlost a náš brankař na ní nedosáhl. Druhou branu v poločase jsme dostali po samostatném nájezdu domácího hráče.

Naši hráči zaslouží pochvalu za hru i bojovnost.

Přípravka :

Horní Jiřetín : Obrnice 4 : 1

Víkendové zápasy 14.5. - 15.5. 2011 SOKOL OBRNICE

Muži "A"

Obrnice : Rovné  3 : 2 ( 2 : 2) 2 x Tůma ml., Pilař

Molnár - Hladík,Braniš,Plaček, Fritsch - Zaspal J., Nykodým, Zaspal St. ,Hendrych (65. min Živec), Tůma ml. , Pilař

Domácí namlsání vítězstvím v Křešicích začali domácí zápas aktivně a v 16. minutě po nádherné přihrávce Jardy Pilaře skoroval Franta Tůma. Ve 24. minutě po rohovék kopu vystřelil z vápna Roman Hladík a trefil záda Tůmy a míč se došoural do branky. V této chvíli jsem soupeře přehrávali. Bohužel velká hrubka našeho stopéra , který jako poslední chtěl udělat kličku a útočník hostí mu vzal míč a vstřelil branku. V 33. minutě jme kopali penaltu za ruku hostujícího obránce. Bohužel slabá střela Romana Hladíka cestu do brány nenašla. Zato soupeř vyrovnal z penalty. Po zbytečné ztrátě míče na polovině hřiště přišel bleskový protiútok A Martinu Plačkovi nezbývalo nic jiného než faulovat útočníka hostí. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Zbytečně jsme soupeři darovali branky po individuálních chybách. Zvýšený hlas trenéra v kabině přinesl do druhéhé poločasu své ovoce. Domácí nepouštěli soupeře do hry ani vážných šancí. Soupeř v druhém poločase hrál na hranici regulernosti a tvrdosti. Domácím se podařilo vstřelit branku v 66. minutě kdy po chybě obránce s brankařem zasunul míč do prázdné branky Jarda Pilař. Soupeř se snažil odpovědět. Jedinou obrovskou šanci hostů na konci utkání, kdy hostující hráč se řítil sám na našeho brankaře  vychytal čaroděj Láďa Molnár.

Těžce vybojované 3 body, které snad vnesou  klid do našich řad a v dalších utkáních budeme hrát ve větším klidu.

Muži "B"

Obrnice "B" - Mar. Radčice   6 : 1 ( 4:1)  2x Tůma st., Vyďurek, Koranda, Troják, Pyskatý

Žáci:

Obrnice : Udlice   soupeř se nedostavil

Přípravka:

Obrnice : Kopisty  2 : 6

Víkendové zápasy 7.5. - 8.5. 2011 SOKOL OBRNICE

Muži "A"  Křešice : Obrnice 0:2 ( 0:0) Jakub Zaspal, František Tůma

Molnár - Toth , Hladík,Plaček, Fritsch - Zaspal J., Nykodým,  Zaspal St. ,Hendrych, Tůma (86. Ludačka), Pilař

Hned od začátku jsme se do soupeře zakousli a nepustili je vůbec na naší polovinu. Škoda, že se neujala střela z dálky nebo šance, kterou jsme ze začátku měli. Křešice měli problém hlavně s naším rychlým přechodem do útoku a že našim hráčům nedělá problém, obejít dva hráče. V polovině poločasu se hra vyrovnala a hrálo se hlavně ve středu hřiště. Do konce poločasu zahrozil tyčkou F. Tůma a ten stejný hráč v nadějné pozici špatně odhadl vysoký míč a netrefil ho podle svých představ. V druhém poločase se více hrálo na naší polovině, ale opět rychlý přechod a J. Pilař dělali domácí obraně velké problémy. V 62. minutě cca 30 m od domácí brány jsme zahrávali přímý kop. Jakub Zaspal vyslal projektil přímo na branku a brankařovi to vyvrátilo prsty a vedli jsme 1:0. Domácí se stále více tlačili na naší  branku, ale potom přišel protiúder. Jarda Pilař vyučil celou obranu a naservíroval F. Tůmovi míč a ten se do prázdné branky nemýlil. To bylo v 73. minutě. Hned za 2. minuty si J. Pilař obhodil obránce a šel sám na branku. Zbytečně zbrkle vystřelil. Mohli jsme domácí dorazit. Našim hráčům docházeli síly, ale bojovali a dřeli. Co prošlo před branku pochytal v závěrečných minutách čaroděj Molnár. Velmi dobrý individuální výkon hráčů, který se stmelil do celého mančaftu a prostě to všem v nedělním zápase sedlo.

Muži "B"

Kopisty "B" : Obrnice "B"   0 : 0 (0:0)

Žáci

Podbořany : Obrnice  3: 0 ( 2:0)

Miko- Polcar, Šanoba, Zaspal, Hach - Maier, Strnad, Kadlec, Hnilica - Kraitl, Olexa

Střídali: Mička, Belej

Naši žáci se nestačili divit co domácí v prvních 15. minutách s námi prováděli. Kombinační rychlou hrou se dostávali před naší branku a jenom jejich nemohoucnost způsobila, že jsme prohrávali jenom 2:0. Potom jsme se chytli a naši žáci začali kombinovat a vytvářet si šance bohužel jsme je nevyužili. Ve druhém poločase jsme bohužel po velkých šancích nedali branku a soupeř nám rychlým brejkem vstřelil třetí branku. Bohužel rozhodčí netrestal až zákeřnou hru některých domácích hráčů, kteří když nemohli jinak tak zezadu dali kosu. Což se stalo asi 4 x, bohužel rozhodčí v sobotu odpoledne neměl náladu něco pískat. Prohru jsme si zasloužili, protože jsme nehráli od začátku naší hru a soupeř toho plně využil.

Přípravka

Obrnice : Kopisty"A"  7:6

Víkendové zápasy 30.4. - 1.5. 2011 SOKOL OBRNICE

Obrnice : Osek  1: 1 ( 1:1 ) Zaspal J.

Molnár  - Toth , Hladík,Plaček, Fritsch - Zaspal J., Nykodým, Braniš , Zaspal St. (85 min. Hendrych), Tůma, Pilař

Utkání pro nás začalo smolně. Ve třetí minutě se do vápna probíjel Pláča a místo jasné penalty nechal rozhodčí hrát a hráči Oseka po rychlém brejku vstřelili vedoucí branku. Naši hráči zapli na vyšší obrátky a tok za útokem se valil na hostující branku. Šance Standy Z. (tyč) Nykodýma a dalších hráčů zůstaly nevyužity. Ve 22. minutě se na vápně otočil Jakub Zaspal a nekopromisně prostřelil brankaře. Naši hráči po celé utkání hráli aktivně a dostávali se do šancí. Bohužel další tyč Standy Z., nepísknutá penalta po jasném zákroku na Jardu P., ale i další šance  jsme nevyužili. V 86. minutě rozhodčí pustil 3 metrový ofsajd a mohli jsme prohrát. Nemá cenu se ohlížet na rozhodčí, ale jejich výkony jsou hodně špatné. Co je nám platný delegát na tribuně, který něco napíše a my nemáme zpětnou vazbu na výkony rozhodčích. Nedivím se trenérům, když emotivně po těchto situacích ztratí nervy a rozhodčí neumí uznat chybu a ještě vyhodí činovníky z lavičky.

Žáci:

Obrnice : Kopisty    5 : 2  ( 2:1 ) Strnad 3x, Olexa, Šanoba

Miko- Polcar, Šanoba, Zaspal, Hach - Maier, Grundza, Kadlec, Mička - Strnad, Dolejší

Střídali: Olexa, Mašek, Hlaváč,

Přímý souboj o třetí místo v tabulce. Utkání začalo velmi dobře. Ve 4. minutě penalta a Matěj Šanoba se nemýlil. V 7. minutě chyba hostující obrany a brankaře a Strnad do prázdné branky zvýšil na svougolové vedení. Chvíli jsme ještě hráli a měli šance. Z ojedinělého protiútoku soupeř do poločasu snížil na rozdíl jediné branky.

Druhý poločas začal ve 37. minutě naším faulem na hranici šestnácky a soupeř vyrovnal. Po vyrovnávací brance se hrálo deset minut ve středu hřiště. Potom přišla v 50. minutě podařená akce kdy na konci stál Olexa a hlavou nám vrátil vedení. Od této chvíle naši hráči excelovali a dvěma brankami Strnada jasně přehráli do té doby třetí tým tabulky.

Víkendové zápasy 23.4 - 24.4. 2011 SOKOL OBRNICE

Muži "A"

Bečov : Obrnice 0 : 6 ( 0:3) Zaspal jakub 3x, Zaspal St. 2x. ,Plaček Martin

Molnár (53 min. Uher) - Toth , Hladík, Fritsch - Zaspal J., Nykodým, Braniš (75 min. Hendrych), Zaspal St., Plaček, Tůma, Pilař (64. min. Troják)

Soupeř nastoupil v deseti hráčích. Našim hráčům dlouho trvalo než vstřelili úvodní branku. Nerovný terén dělal problém naší kombinační hře. Skore mohlo být o mnoho vyšší, ale mnoho tutovek jsme nedali. Další utkání nás čeká v sobotu 30.4. od 17:00 hodin s Osekem

Muži "B"

Obrnice : Polerady 0:2

Žáci

Krásný Dvůr : Obrnice 1:5 (1:1) Grundza, Kadlec, Šanoba, Maier,Strnad

Střídali: Jenč, Mašek, Hlaváč, Hartman, Tůma

Hrálo se za velmi pěkného slunečného počasí. Našim hráčům dlouho trvalo než se dostali do tempa. Domácí se ujali vedení v 8. minutě po špatném výkopu brankaře. Obrničtí se snažili o vyrovnání, ale váznoucí kombinace a dobře hrající obrana domácích nám nedovolila dlouho vstřelit branku. Ve 34 minutě jsme vyrovnali. Po střele Grundzy, která se odrazila od domácího obránce a k překvapení všech zapadla do branky. Druhý poločas začali domácí náporem. Pomalu jsme, ale přebírali iniciativu. V 45 minutě se řítil do vápna Strnad a po faulu domácího hráče se kopala penalta, kterou proměnil Matěj Šanoba. Od této chvíle existovala na hřišti jenom jedno mužstvo. V rozmezí 50 - 54. minuty Obrničtí hráči vstřelili 2 branky po nádherných akcích. Branky vstřelili Adam Kadlec a Maier. Výsledek pečetil po úniku v 58 .minutě Jakub Strnad.

Obrnice : Postoloprty   4 : 2  ( 1 : 1) Zaspal, Kadlec, Kraitl 2x

Miko- Polcar, Šanoba, Zaspal, Hach - Dolejší, Grundza, Kadlec, Mička - Strnad, Kraitl

Střídali : Mašek, Hlaváč

Po dlouhé době se do sestavy vrátil Kája Kraitl. V útočné síle našeho družstva to bylo hodně znát. V pvnívh deseti minutách jsme mohli vést 5:0 a a mohl být klid. Bohužel naše obrovské šance končily u brankaře, kterého jsme trefovali. Až v 16 minutě naskočil na rohový kop Kadlece kapitán Zaspal a hlavou zavěsil. Po 5 min. bylo vyrovnáno kdy po naší chybě utekl hostující hráč a vstřelil branku.

Druhý poločas začali lépe hosté a ve 39 min. vstřelili opět po úniku vedoucí branku. Naši hráči se dlouho nemohli dostat do tempa. Od další branky je zachránilo ofsajdové postavení . Vyrovnali jsme po rohovém kopu v 53. min., kdy se přímo z rohového kopu trefil Adam Kadlec. V 58 min. kopal kop Karel Kraitl a hostující hráč si dal vlastní branku. V 66. min. obral Petr Dolejší ve vápně  hostujícího obránce o míč a krásně našel Kraitla, který dal naši čtvrtou branku. Naši hráči zbytečně hráli v některých úsecích zápasu křečovitě. Jestliže začli hrát fotbal soupeř se jenom koukal. V sobotu nás čeká těžký soupeř z Kopist.

Přípravka

Lom : Obrnice 2 : 8

VÝSLEDKY OBRNICKÝCH TÝMŮ VÍKEND 16 - 17.4. 2011

MUŽI "A" Obrnice : Brozany "B"  1: 2 ( 1:1) Hladík

SESTAVA: Molnár - Toth,Zaspal, Plačke, Hladík, Živec, Braniš, Nykodým, Zaspal J., Pilař (80 min. Troják), Tůma

Sestava domácích připomíná děravý ementál. Každý zápas se některý z hráčů omluví a marodka narůstá.

Hosté přijeli z mladým běhavým kádrem a začali velmi svižně. Chvíli našim hráčům trvalo než se dostali do tempa. Bohužel v 8 minutě po standartní situaci jsme nechali volného hráče hostí, který se dostal k odraženému míči a skoroval. Od této chvíle naši hráči bojovali a soupeři nedarovali ani metr. V 30. minutě utekl Pilař a zpětnou nahrávkou našel Tůmu, který byl faulován. Následoval pokutový kop, který bezpečně proměnil Hladík.  Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili na jejich půlku, ale bohužel potence našich hráčů byla opět nízká. Z jediného protiútoku ve 40. minutě hosté po sporné ofsajdové situaci vstřelili vítěznou branku. Našemu týmu nelze upřít bojovnost, ale neumíme dorazit soupeře. Nahradit hráče, kteří jsou zraněni není v silách ostatních hráčů. Musíme zapnou v Bečově a potom doma s Osekem.

ŽÁCI  Obrnice : Klášterec   - soupeř se nedostavil

PŘÍPRAVKA    Obrnice : Horní Jiřetín