Polcar (  11)              Kraitl ( 58)      Zaspal (C) (8)                Baťaš

Brož                    Hach   Zaspal (C)                 Maier

Bartoš                 Kraitl      Kadlec                         Baťaš

Tůma           Olexa ( 16)

Střídali : Mička

Obrnice přijeli do Kadaně pouze ve 12 lidech. Bohužel do utkání se snažil nastoupit i Kamil Tůma,kterého limitovalo zranění ze sobotního zápasu, které odehrál za muže a hned v 7. minutě odstoupil ze zápasu. Domácí se ujali vedení hned z prvního rohu ve 2. minutě, kdy obrana hostů nepokryla hlavičkujícího hráče, který měl snadnou úlohu. Hosté vyrovnali po dlouhém míči kapitána Vaška Zaspala do pokutového území, kde po chybě obrany vyrovnal Olexa. Obrničtí měli více ze hry. Šance Brože, Kraitla a střela Mičky volaly po brance. Smůla přišla na konci poločasu kdy se zranil Obrnický hráč Adam Kadlec a hosté museli odehrát druhý poločas o desíti lidech. Podali velmi dobrý a koncentrovaný výkon, který je dotáhl k remízovému konci. Bezchybné penalty v podání hostů přinesly radost do Obrnic.

Brož                    Havelka   Zaspal (C)                 Maier

Olexa                          Kraitl      Kadlec                         Dvořák

Tůma ( 30)             Mička

Střídal: Gregor

Hosté přijeli bez 4 hráčů základní sestavy. Na hře to nebyly vůbec znát. Bohužel bolest v neproměňování obrovských šancí se v tomto zápase projevila naplno. V prvním poločase dal branku ve 30. minutě Kamil Tůma po přihrávce Olexy . Soupeř vyrovnal ve 43. minutě a v 62 minutě dal svojí vítěznou branku. Šancí bylo do poločasu velmi mnoho a hlavně Tůma s Olexou mohou žehrat na  své fotbalové umění, protože nedat z takových šancí branky je opravdu škoda.

24.8.2014

3 kolo

Obrnice : Bílina   4 : 1   ( 1 : 1 )

Sestava:                                                        Hollmann

Šestina                    Havelka   Zaspal (C)                   Hach

Polcar                              Kraitl      Kadlec                          Bartoš

Tůma ( 42)               Baťaš (63)

Olexa(  57.86)Maier, Mička, Brož

Dorost Obrnic nastoupil k prvnímu utkání na domácím hřišti kde přivítal borce z Bíliny. Soupeř se snažil o kombinační hru, ale domácí ji eliminovali velmi dobrým napadáním. Domácí mohli jít 2 x do vedení, ale nejdříve Tůma trefil tyč a nedlouho po něm Šestina břevno. V 38. minutě se hosté po hrubé chybě domácí obrany dostali do vedení. Po 4. minutách bylo vyrovnáno. Baťaš poslal svou přihrávku mezi obránce a Tůma si vychutnal brankaře  vyrovnal. ve druhém poločase stříleli už jen domácí. V 57. minutě po chybě hostujícího brankaře skoroval Olexa. Další branku po přihrávce Olexy v 63. minutě vsítil Baťaš. Svojí druhou branku v 86. minutě dal krásnou střelou zpoza vápna Olexa, když mu nezištně přiklepl míč Tůma.

Sestava

Sestava: Hollmann - Polcar , Zaspal, Havelka, Hnilica - Šestina , Kadlec, Kraitl, Svačina- Baťaš, Tůma K.

střídali: Mička, Maděra,Mička, Hach

6. kolo

Litoměřice : Obrnice  4 : 2 ( 2 : 1 )

Tůma Kamil 2x

Sestava:

Sestava: Hollmann - Hach , Zaspal, Havelka, Hnilica - Maier, Kadlec, Kraitl, Strolený- Baťaš, Tůma K.

střídali: Mička, Polcar, Maděra

5. kolo starší dorost

Obrnice/Souš : Kadaň   6 : 1    ( 3 : 1)

Branky: Baťaš 4x, Tůma K. 2 x

Sestava: Hollmann - Polcar, Zaspal, Havelka, Hnilica - Svačina, Kadlec, Kraitl, Šestina- Baťaš, Tůma K.

střídali: Maier, Lazna, Hach, Dolejší Mička

Domácí ze začátku působili zakřiknutějším dojmem a jenom výborným zásahem domácího brankaře  v 10. minutě Obnice neprohrávali. Ve 13. minutě se prodral před branku Baťaš a poslal domácí do vedení. Ve 22. minutě obral Baťaš hostujícího obránce o míč a z 20 metrů přesně mířil k tyči.  Hosté snížili  ve 40. minutě. Hned z rozehrání a chybě hostující obrany se dostal k míči Kamil Tůma a Obrničtí šli do kabin z dvougólovým vedením. Druhý poločas byl v režii domácích. Ve 47. a 60. minutě zvyšoval Baťaš. Poslední branku vstřelil Kamil Tůma v 66. minutě.

4.kolo starší dorost

Děčín : Obrnice/Souš  3 : 1 ( 1 : 0)

Branky: Zaspal V.

Sestava: Hollmann - Polcar, Zaspal, Havelka, Hach - Maier, Kadlec, Kraitl, Mičkal- Baťaš, Tůma K.

Střídali: Lazna,

Obrničtí hráči zajížděli na horkou půdu od Děčína. Domácí vyrukovali nátlakovou hrou, plnou rychlých přihrávek, které končili na kopačkách Obrnických obránců a pozorného brankaře Hollmanna. Hosté se dostávali do rychlých brejků, ale bohužel Maierova šance a dvě obrovské šance Kamila Tůmy zůstaly nevyužity. Domácí dali branku před koncem prvního poločasu po standartní situaci, kdy se hlavou trefil domácí útočník. Na začátku druhého poločasu přišla velká šance Tůmy, který udělal kličku brankaři, ale minul branku. Domácí se snažili co nejdříve rozhodnout. Zvýšit na rozdíl dvou branek se jim podařilo v 71 . minutě. Hosté se, ale nevzdali a převzali iniciativu .Po centru Baťaše v 78. minutě hlavou snížil kapitán Zaspal. Domácí rozhodli šťastnou brankou v 86. minutě. Velmi dobrý výkon podala trojice  rozhodčích.

Starší dorost 3. kolo

Obrnice : Žatec  1 : 2  ( 0 : 0 )

Branky: Baťaš

Sestava: Hollmann - Lazna, Zaspal, Šestina, Hnilica - Strolený, Kadlec, Kraitl, Zaspal- Baťaš, Tůma K.

Střídali: Mička, Maier, Svačina, Polcar

V prvním poločase domácí hráči drželi s hostujícím Žatcem krok do 30. minuty. Hosté do konce poločasu poté neproměnili aspoň pět velkých šancí. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí. V 55. minutě se prodral hostující obranou Baťaš a domácí se dostali do vedení. Hostující celek srovnal v 80. minutě a v 86. minutě dokonali obrat.

Ervěnice : Obrnice  3 : 4  ( 1 : 1)

Branky: Tůma K. 2, Kraitl, Zaspal

Sestava:  Hollmann, Hach, Zaspal, Šestina, Hnilica - Polcar, Kraitl, Strolený, Baťaš - Maier, Tůma K.

Střídali: Mička, Maděra,

Druhé vítězství, ale zasloužené

Už ve 4. minutě hosté vstřelili krásnou branku Kraitlem. Domácí se snažili po celý poločas o vyrovnání. To se jim podařilo ve 40. minutě. Do druhého poločasu opět hosté vstoupili lépe. V 55. minutě Kamil Tůma vyškolil domácí obránce a hosté vedli o branku. Domácí vyrovnali po ruce kapitána Zaspala v pokutovém území penaltou v 60. minutě. V 67. minutě opět Kamil Tůma si pohrál s domácí obranou a přivedl hosty do vedení. Bohužel opět pokutovým kopem domácí vyrovnali v 75. minutě. Hosté se ale nevzdali a posílili útok. V 86. minutě po chybě domácí obrany vstřelil vítěznou branku Václav Zaspal.

Obrnice : Košťany  2 : 0  (1 : 0)

Branky : Tůma Kamil 2,

Sestava:  Hollmann -  Polcar, Šestina, Havelka, Hnilica - Svačina, Zaspal (k) , Kraitl, Baťaš - Tůma, Mička

Střídali: Maier, Hach, Strolený, Dolejší

Mezník v Obrnickém fotbale. Dorost Obrnic hraje krajský přebor dorostu spolu se Souší.

První zápas se odehráli Obrničtí dorostenci jako domácí na hřišti Souše. Hosté hráli po celý zápas velmi dobře a dostávali domácí často do úzkých, ale domácí brankař měl snad na sobě čarovné rukavice , které míč poo celé utkání přitahovaly. V 6. minutě neproměnil hostující hráč penaltu a tím nastartoval domácího brankaře k neskutečnému vykonu, kterému tleskali všichni přítomní diváci. Do vedení se dostali domácí v 17. minutě po obrovské chybě hostující obrany a brankaře , kdy se k míčí dostal Kamil Tůma, který lehce zasunul do prázdné branky. Druhou branku vstřelil ve 46. minutě opět Kamil Tůma po přihrávce Maděry. Domácí si bojovností a velmi dobře chytajícím brankařem body už do konce pohlídali.

Obrnice : Jirkov - Kyjice (dorost) 12: 1 (5 : 1) Tůma K. 2, Tichý 2, Baťaš 2, Mička 2, Kešner, Strolený, Maier, Maděra

Sestava

Kešner - Zaspal , Havelka, Brož (50. Hach), Hnilica ( 50. Maier) - Strolený, Kadlec ,Kraitl (50. Maděra), Baťaš - Tůma K. (50. Mička), Tichý (50. Schőpp)

Jednoznačné utkání, kdy šlo jenom o to kolik domácí vstřelí proti soupeři, kteří hráli v deseti branek. Raritou je, že hned v 1. minutě utkání vstřelili hosté branku a dostali se do vedení

18. kolo

Košťany : Obrnice  2 : 2 ( 0 : 1 ) Tichý, Tůma Kamil

Sestava

Tůma F. - Zaspal , Havelka, Brož, Šestina - Šlégr , Kadlec (65. Hnilica), Kraitl (53. Strolený), Baťaš ( 78. Maier) - Tůma K. (80. Polcar), Tichý (74. Maděra)

Hosté se ujali v 11. minutě vedení. Po křídle unikl Karel Baťaš a jeho přihrávku proměnil v branku Kuba Tichý. Škoda, že v 37. minutě neproměnil svojí šanci Karel Kraitl, když se ocitl asi metr před prázdnou brankou, ale špatně trefil míč, který šel mimo tyče. Druhý poločas domácí hráči zatlačili hosty do obrany v 52. minutě po hrubé chybě vyrovnali. V 55. minutě Kamil Tůma po přihrávce Jakuba Tichého dostal opět hosty do vedení. Domácí vyrovnali v 68. minutě po velmi hezké akci na jeden dotek. Do konce utkání už obě obrany nepustily nikoho do šancí, tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

17. kolo

Obrnice : Černčice  5 : 1 ( 2 : 0) Šlégr 2, Tůma K., Baťaš, Havelka

Sestava:

Tůma F. - Polcar, Zaspal , Havelka, Hnilica (55. Hach) - Mička (40 Maier) , Kadlec (65. Brož), Kraitl,  Baťaš ( 70.Schőpp) - Tůma K., Šlégr

Dorostenci Obrnice nechtěli připustit blamáž z podzimního utkání v Černčicích. Kde dotahovali dvoubrankové vedení domácích.

Začali utkání velmi aktivně. Po kombinacích v křidelních prostorech se dostávali do šancí, ale branka hostů byla jak zakletá. Až v 22. minutě se ve vápně hostí uvolnil Karel Baťaš a poslal domácí do vedení. Ve 40. minutě si domácí pojistili vedení. Po křídle unikl Venca Šlégr a přihrávkou vybídl Kamila Tůmu ke skorování. Druhý poločas byl jasnou záležitostí domácích. Dvě branky vstřelil Venca Šlégr a z penalty se nemýlil Láďa Havelka. Hosté zkorigovaly výsledek z rohového kopu. Kdy po hlavičce hostujícího hráče si míč do branky vrazil Martin Hnilica.

16. kolo

Postoloprty : Obrnice  1 : 3 ( 0 : 3)

Sestava:

Kešner - Zaspal ( 51. Hach) , Šestina, Havelka, Hnilica - Strolený ( 70. Maier), Kadlec (65. Maděra) Baťaš ( 75. Schőpp - Tůma, Tichý (88. Mička)

Prvních dvacet minut se hostující hráči spíše rozkoukávali a nedostávali se do žádných šancí. Ve 26. minutě po závaru u branky domácích se dostal k míči Tichý a hosté se dostali do jednobrankového vedení. Ve 31. minutě hbitý Kamil Tůma vyškolil domácí obránce a přihrál volnému Tichému, který se po druhé nemýlil. Hosté udeřili do konce poločasu ještě jednou. Po centru Petra Stroleného se nádherně trefil hlavou Karel Kraitl. Domácí za první poločas nevystřelili ani jednou na branku hostů. Druhý poločas se domácí zlepšili a tlačili se do zakončení.  V 55. minutě po faulu na domácího hráče zahrávali přímý kop a  domácí snížili na rozdíl dvou branek. Hosté mohli zvýšit v 59. minutě po faulu na Kadlece z penalty bohužel Karel Baťaš nabízenou šanci odmítl. Domácí do konce utkání nastřelili tyč a to bylo z jejich strany vše. Vítězství si dorostenci z Obrnic zaslouženě pohlídali.

18.11. 2012 ....13 kolo

Klášterec : Obrnice   1 : 3  (1:0)

Sestava:

Hollmann, Šestina, Havelka, Brož, Hnilica, Maier (52. Tůma), Šlégr (85. Schőpp), Kraitl (70. Strolený), Zaspal, Tichý, Tůma(73. Maděra)

Na velmi těžkém, bahnitém a klouzavém terénu dělal všem hráčům pohyb potíže. Hostující hráči lépe kombinovali a dostávali se do vyložených šancí. Bohužel jejich muška v prvním poločase byla mizerná. Domácí se ujali vedení po rychlém brejku ve 20. minutě. Do druhého poločasu nastoupili hosté s jediným cílem a to zvrátit výsledek utání na svojí stranu. Po chybě domácího brankaře se dostal k míči Tichý posunul míš na Zaspala a ten vyrovnal. Po rychlé přechodu do útoku zatáhl po straně míč Kamil Tůma a předložil golovou nahrávku Tichému, který se nemýlil. V poslední minutě vyškolil domácího brankaře Franta Tůma a hosté dokráčeli v druhém poločase k vítězství.

Branky:Kraitl,Maděra,K.Tůma 2,Šlégr.

Po dvoutýdenní přestávce mužstvo dorostenců hrálo v Kozlech a vedlo se mu tam velmi dobře.

Hned v 8.minutě se do brány trefil Kraitl (0:1).Ve 30.minutě měli domácí šanci,ale vynikající Holmann chytil!33.minuta,Šlégr zkusil,ale míč se odrazil od břevna.Ve 35.min.opět zkusil Zaspal,ale vedle.Dvě minuty po té Tůma sklepává po rohovém kopu vedle.Ve 42.min. měli  naši dorostenci opět šanci z rohového kopu,který kopal Kraitl,Maděra se nemýlí a dává do šatny na 0:2.

V 9.min.druhé půle náš brankař vykopával,míče se ujal K.Tůma a po zemi dal branku  na 0:3.

18.min.opět využitý rohový kop,byl nízký a do brány ho dorazil Šlégr 0:4.

19.min.začala střídáním hráčů Hnilici a Maděry,za ně nastoupili  Maier a Hach.

Poslední gol se našim podařilo vstřelit v 19.min.druhé půle,kdy domácí golman špatně rozehrál,s balonem se nemýlil K.Tůma a dal na konečných 0:5.

Tůma uprchl obraně ve 25.min.,v e vápně byl faulován, penalty se ujal brankař Holmann, ale dal moc vysoko.

26.min.opět se střídá,Kadlece a Kraitla naradili hráči Mička a Schopp.Ve 31.minutě byl faulovaný Tichý,který se také ujal přímého kopu,který se nesl příliš vysoko.Pěkný míč do běhu dostal od Šlégra Mičola,nedoběhl ho.Poslední minuty zápasu náš dorost téměř nepustil domácí mužstvo k míči a zaslouženě si přivezl domu 3 body za výhru 0:5

12.kolo se odehraje doma s kádrem z Trnovan a to 11.11.2012. v 10:30 hod.

Náhradní termín 10.kola,který nebyl odehrán pro nepříznivé podmínky,se bude pravděpodobně hrát 25.11 2012 na domácí půdě.

7.kolo

Cítoliby-Obrnice 3:2 (1:1)

Sestava:Hollman,Hach,Brož,Havelka,Šestina,Kaščák,Strnad,Kadlec(K),Maier,Maděra,Tichý.

(Mička,Strolený,Hnilica,Schopp)

Branky:Strnad,Šestina.

Opět na začátku zápasu měli naši dorostenci převahu, hodně střel však létalo mimo branku.Ve 3.min. Kadlec vysoko nad,pak Maděra rovnou brankařovi do rukou.V 8.minutě se podařilo Strnadovii na třetí dorážku dát branku na 0:1.Ve 13.min mimo Tichý,ve 14.min.Kadlec taktéž vedle.Ve 28.min.domácí vyrovnávají na 1:1!34.minuta Maier,36.min.Tichý oba z dálky,ale mimo.Ve 40 min.Kadlec fauluje,domácí však nepřelstili našeho golmana- Hollmana,ten  přímý kop vyrazil na roh,který opět domácí nevyužívají.

Ve 2.minutě druhé půlky zápasu střílí Havelka přímý kop,který se snaží dorazit do brány Tichý,brankař vyboxoval.12.min. Šestina si na půlce řekl o míč,vytáhl to a zdálky se nemýlil 1:2! Začali jsme ztrácet míče díky nepřesným přihrávkám.Ve 30.minutě 2.pol. rozhodčí odpískal faul Šestinovi,domácím se podařilo srovnat skore na 2:2.

32.min.chyba našich byla potrestána,domácí vedou 3:2.Takto zápas skončil.První prohra pro náš dorost,první výhra pro domácí.

Příští víkend máme přestávku,10.kolo se odehraje na domácí půdě s Údlicemi v neděli 28.10.2012 v 10:30hod.

7.10. 2012   7.kolo

Obrnice-Podbořany   4:3 (2:1)

Sestava :Hollman,Šestina,Brož,Kadlec,Havelka,Strnad,Zaspal(K),Šlégr,F.Tůma,K.Tůma,

Tichý

Střídali : Maier, Mička, Schőpp, Kaščák, Maděra

Branky:  Tichý 2,Šestina,K.Tůma

Na začátku zápasu měli domácí hráči převahu, po střele z dálky  Zaspala ve č. minutě dorážel do branky Kamil Tůma. Ve 31 minutě opět střela Zaspala a dorážel  Tichý 2:0 . Před koncem poločasu se hostům,po neodpískaném faulu na domácího obránce, podařilo vstřelit branku 2:1, za tohoto stavu se hráči odebrali do šaten.

Druhou půlku začali lépe hosté a tlačili se k bráně domácích . V 63 a 68 minutě se jim podařilo otočit vývoj utkání.. Domácí se chvilku trápili, ale po krásném zavěšením z dálky v 75. minutě ,které se podařilo Šestinovi  vyrovnat, si domácí oddychli.Za tři minuty strhli domácí vedení na svojí stranu. Kdy Šlégr krásně vysunul Tichého a ten se nemýlil.Poslední šanci z rohového kopu hosté nevyužili a po té byl zápas ukončen.

8.kolo se odehraje v Cítolibech 13.10 v 11,00 hod.

2.9. 2012 2 kolo

Dubí : Obrnice 3 : 3 ( 1 : 2)

Sestava : Hollmann, Šestina Brož, Havelka, Kadlec, Strnad (Schőpp 53), Kraitl ( Mička 73.), Tůma, Šlégr, Zaspal,Tůma K.( Maděra 57), Tichý

Branky: Tichý 20,42,55

Obrnický dorost zajížděl do Dubí. Domácí byli fyzicky vyspělejší a tím pádem i rychlejší. Měli opticky více ze hry. Hosté se, ale domácím vyrovnali v agresivitě a hlavně uměli lépe kombinovat před domácí brankou. Škoda že Kuba Tichý své šance neproměnil. Sám jich měl za celý zápas aspoň osm. Dostalijsme se do vedení ve 20. min. po chybě domácích, kdy malou vystihl Tichý pohrál si s obranou domácích a zavěsil. Domácí vyrovnali po hezké akci ve 27. minutě. Do šaten šli spokonější hosté, kteří po pěkném protiútoku ve 42. minutě opět Kubou Tichým vedli o branku. Druhý poločas začali domácí náporem. Vyrovnat se jim podařilo v 53. minutě kdy rozhodčí tvz. sežral domacímu útočníkovi nahraný faul a z enalty bylo vyrovnáno. Do třetice jsme šli do vedení v 55. minutě kdy svou třetí branku vstřelil opět Kuba Tichý. Domácí vrhli všechny síly do útoku. V 68. minutě se k odraženém míči dostal domácí útočník a vyrovnal. Velmi pěkné utkání, kdy si hostující hráči sáhli až na dno svých sil.

26.8.2012   1.kolo

Obrnice : Proboštov     4 : 1   ( 2 : 0)

Sestava :  Hollmann, Zaspal, Brož, Havelka, Kadlec, Strnad (Mička 60.), Kraitl ( Maděra 56.), Tůma, Šlégr, Tůma K., Tichý

Branky : 18. min. Tichý, 25. min. Tůma Kamil, 53. min. Tůma Kamil, 82.min. Tichý

V prvním zápase podzimu přivítali Obrničtí dorostenci na domácím hřišti Proboštov. Soupeř se vyznačoval dobrou hrou a urputností. Našim hráčům chyběla v koncovce trocha štěstí a hlavně klid. Dvoubrankové vedení do poločasu zařídíl po přihrávce Venci Šlégra Tichý a druhou branku přidal  velmi dobře hrající Kamil Tůma.

Druhý poločas byl velmi bojovný z obou stran a šancí už tolik nebylo.  Naše branky opět vstřelily Tichý s Tůmou K. Soupeř snížil po našem nedorozumění v obranné činnosti.

Obrnický dorost suverénně vyhrál sdružený okresní přebor dorostu 2011/2012 a postupuje do 1.A třídy kraje.

Obrnice : Krásný Dvůr   12:0

Krásný Dvůr : Obrnice   0 : 4

Obrnice : Braňany   8 : 1

Obrnice : Udlice    2:1  ( 2 : 0)