Molnár
                      Zácný/75´Tóth/       Zaspal St.,Zaspal V.   Hendrych

Kadlec          Zaspal J.          Plaček         Bedecs /60´Havelka/

Tůma K.    Pilař

Již ve 3´šli domácí do vedení a to dalo ráz celému utkání.Vcelku vyrovnaná první půle jasné ukázala naši bolest s promněňováním šancí.
To se naopak dařilo domácím,kteří sebemenší naši chybu trestali.Hodně absencemi a zejména zdravotními problémy sužovanému našemu celku docházely rychle síly.Řada hráčů dřela nad své zdravotní možnosti,ale to bylo málo.V druhém poločase se hrálo vyrovnaně a až samotný závěr přinesl nejprve domácí branku a v poslední minutě i náš čestný úspěch v proměněném pokutovém kopu Standou Zaspalem.

4.10.

Obrnice : Duchcov   2 : 4 ( 2 : 4)

Uher (46. Molnár)
                     Zaspal V.        Zaspal St (18)   Fritsch (62.  Bedecs)  Hendrych
                    Plaček             Zaspal J. ( 29)         Berki     Zácný  ( 72.Tichý)
                                                    Šlégr                 Tůma K

Marodka a slabí výkon některých hráčů poznamenal hlavně první poločas. Hosté se více první poločas snažili dostat před domácí branku a hlavně po našich chybách trestalo. Duchcov i po nevýrazném výkonu si zaslouženě odvezl tři body.

28.9.2014

Strupčice : Obrnice   6 : 5 ( 2:3)

Molnár
                     Zaspal V.        Zaspal St./50´Zácný/    Nykodým    Fritsch
                    Plaček             Zaspal J.            Šlégr              Berki
                                       Pilař                 Tůma K./75´Tichý/

Kdo se přišel podívat na střelecké hody nelitoval.Začali jsme aktivně a již v 5´po hezké kombinaci nastřelil tyč Kamil Tůma.Do vedení šli ale ve 12´domácí po chybě Ládi Molnára.Vzépětí,ale nádhernou ranou ze 30metrů vyrovnal Kuba Zaspal.V 18´nás dostal do vedení Berki.
  O deset minut později však domácí vyrovnali.Přesto do kabin jsme odcházeli spokojenější,když Jarda Pilař ve 33´strhl vedení na naši stranu.
    I druhý poločas jsme začli lépe a když Kamil Tůma zvýšil v 52´na 4:2.,věřili jsme v body. V té době již ale nebyl na hřišti zraněný  Standa Zaspal a začalo se na naší hře projevovat.Po dalších zmatcích v obraně domácí snížili.Na což jsme sice odpověděli další brankou Kamila Tůmy,ale to bylo z naší strany v tomto utkání prakticky vše. Hrubé chyby v naší obraně, včetně Ládi Molnára umožnili domácím vyrovnat a nakonec i v 88´strhnout šťastné vítězství na svoji stranu.Neproměňování šancí a hrubé chyby v obranné činnosti nás v tomto utkání připravily o lepší výsledek.

Branky: Tichý, Kraitl

Na podmáčeném terénu vázla kombinace obou týmů. Lépe se časem s terénem vypořádali hoste, kteří se ve 42. minutě využili chybu brankaře domácích a dostali se do vedení. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří dvěma brankami dostali do třígólového trháku. Obrničtí hráči se vzchopili a snížili na rozdíl jediné branky. Bohužel domácí už nestačili aspoň vyrovnat. Dvacet minut lepšího výkonu s takovým soupeřem nestačí a musíme hrát od začátku. Velmi slabý výkon podali rozhodčí Javorek a Bartoň.

13.9.2014

Dubí : Obrnice 1 : 4 (1 : 3)

sestava: Molnár - Zaspal V.,Nykodým, Zaspal St., Hendrych - Plaček, Zaspal J, Šlégr, Kadlec/60´Kraitl/ - Tůma/88´Živec/,Pilař

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří již v 5´Doubkem otevřeli skoré a získali převahu. Jejich snaha však skončila v 15´kdy z trestného kopu ze 35metrů nedal Kuba Zaspal domácímu brankáři šanci a vyrovnal. Od té chvíle jsme přebrali osud utkání do svých rukou. Získali jsme herní převahu, kterou vyjádřil dvěma brankami ve 33 a 42´ Kamil Tůma. Zejména jeho druhá branka byla parádní s efektním přehozením brankáře.
    Také druhý poločas jsme začali dobře. Přišlo však 15 minutové období / od zhruba 60´/ kdy nás domácí zatlačili,ale jejich koncovka byla špatná
 a nebo byl na místě Láďa Molnár. ak jsme přečkali a závěr byl opět v naší režii. Korunoval jej v 87´opět Kamil Tůma a pečetil naše zasloužené
  vítězství. Poděkování všem hráčům. Vyzdvihnout však musím mladého Adama Kadlece - jen tak dál !!!

6.9. 201

Obrnice : Ervěnice  3 : 0 ( 2 : 0)

Sestava:                                                          Molnár

Zaspal V.   Zaspal S.,   Fritsch,   Hendrych ( 75. Zácný)

Plaček (73. Berki))         Zaspal J.  "C" Nykodým    Šlégr

Tůma  ( 7) ( 70 Tichý)   Pilař ( 1, 51) ( 88. Kadlec)

Domácí vyšel náramným způsob úvod utkání. Hned z prvního útoku zacentroval Kamil Tůma a Jarda Pilař dal hlavou první branku utkání. Další nedala na sebe dlouho čekat v 7. minutě po dlouhém výkopu se dostal k míči Kamil Tůma a přehodil brankaře. Hosté se kombinačně snažili dostat přes naší obranu, ale do poločasu si vytvořili dvě šance, které nedali. Škoda, že Tůma svou další obrovskou šanci nevyužil. Další velkou šanci nám upřel rozhodčí neodpískáním penalty na Martina Plačka.

Druhý poločas opět vyšel domácím náramně a 51. minutě se ve vápně hostů dostal výborně hrající Pilař a svou druhou brankou uzavřel účet tohoto utkání. Branek mohlo padnou o mnoho více a to do domácí branky, bohužel hosté svoji nemohoucností v rozhodujících chvílích netrefili branku nebo zaúřadoval domácí brankař. Domácí po 3 kolech jsou stoprocentní a úvod do soutěže jim vyšel nad očekávání dobře

30.8.2014

Lom : Obrnice  0 : 3 ( 0 : 3 )

Zaspal V. ( 70. Tichý)  Zaspal S.,   Nykodým   Hendrych

Berki (46. Zácný)         Zaspal J.  "C"     Šlégr          Plaček

Tůma  (20,23, 35 )   Pilař

Ve druhém kole podzimní části zavítal celek Obrnic do blízkého Lomu. Hosté první poločas nepustili domácí do žádné větší šance. Už v první minutě šel z boku sám na brankaře Pilař, ale trefil jen nohy brankaředomácích.Ve 20 . minutě po  rychlé křídelní akci hráčů Berkiho a Šlégra se k míči dostal  Tůma a nezaváhal. Tři minuty už hosté vedli o 2 branky. Pilař po individuální akci centroval z pravého křídla, brankař domácích vyrazil míč do strany a dobíhající Tůma k překvapení všech skoro z brankové čáry poslal míč do branky. Třetí branku přidal Tůma v 35.  minutě. Do konce poločasu mohl Tůma dát ještě jednu branku, ale z velmi výhodné pozice přestřelil. Samozřejmě více hráčů mohlo dát branku. Bohužel šance nebyly využity.

Druhý poločas začal opět velkou šancí Tůmy, který z malého vápna přestřelil. Domácí ve druhém poločase byli smělejší, ale jejich   dvě obrovské chytil brankař Molnár. Škoda zkratu hráčů domácích, kteří na konci utkání dostali 3 červené karty.

23.8.2014  3. kolo

Obrnice : Podbořany   2 : 1  ( 0 : 0)

Sestava:                                                             Molnár

Zaspal V.               Zaspal S.    Nykodým                         Zácný

Plaček            Zaspal J. "C" (80. Hendrych)    Pilař                    Berki   (73. Kadlec

Tůma K. (   53 a 63)           Šlégr

Obrnice doma přivítali nováčka soutěže Podbořany. V první poločase domácí přitlačili hosty na jejich obrannou polovinu.

Bohužel domácí hráči Plaček a Tůma doslova zazdili každý 3 obrovské šance a do kabin se šlo bohužel za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu vstoupili domácí o mnoho lépe a po přihrávkách Pilaře a Jakuba Zaspala 2 x utekl Kamil Tůma a Obrnice vedli. Nastal čas klidu a domácí nechali hosty se dostat do hry. V 83. minutě si dal vlastní branku Venca Zaspal. Hosté mohli ještě v poslední minutě vyrovnat, ale brankař Molnár byl proti. Škoda nevyužitých šancí v prvním poločase , nemuseli se domácí hráči druhý poločas trápit.

Venca Šlégr                               Kamil Tůma                               Ondra Berki                     Zaspi s Pláčou