Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

archiv

20. - 21.10 2012

MUŽI"A" Obrnice : Havraň 0 : 0

MUŽI "B" Brandov : Obrnice 3 : 1

ŽÁCI Obrnice : Lom 10 : 0

PŘÍPRAVKA Obrnice : Lom 1 : 14

 

13. - 14. 10. 2012

 

MUŽI "A" Velká Černoc : Obrnice 1 : 5 Zaspal Jakub 2x, Zaspal Stanislav 2x, Plaček

MUŽI "B" Obrnice : Krokodýl 5 : 2 Tůma Kamil, Tůma František, Zaspal V., Vydurek, Fišer

DOROST Citoliby : Obrnice 3 : 2 Strnad , Šestina

ŽÁCI Horní Jiřetín : Obrnice 4 : 4

PŘÍPRAVKA Horní Jiřetín : Obrnice 14.10.2012 od 09:00 hod.

6.-7.10. 2012

MUŽI "A" OBRNICE : LOM 6 : 2 ( 4 : 1) Zaspal S. 2x, Pilař 2, Zaspal J.,Tůma

MUŽI "B" VOLNO

DOROST OBRNICE : PODBOŘANY 4 : 3 ( 2 : 1 )Tichý 2, Tůma, Šestina

ŽÁCI OBRNICE : BRAŇANY 20 : 0

PŘÍPRAVKA OBRNICE : MEZIBOŘÍ 6 : 4

 

 

27.5.2012

MUŽI "A Proboštov : Obrnice 1 : 3 ( 1 : 2 ) Tůma, Pyskatý, Plaček

Obrnice. Molnár-Ludačka,Zaspal St.,Hladík,Zácný-Plaček,Pilař,Berki,Živec-Tůma,Pyskatý/87´Uher/
V úvodu zápasu dostal již ve 2´Jarda Pilař žlutou kartu.Rozhodčí tím ukázal,že bude hlídat mluvení,ale naopak fauly trestat
oboustranně nijak nebude.Vzešlo z toho kouskování hry ke škodě fotbalu.
Vytvořili jsme si několik gólovek,ale vyšla až ta v 15´,kdy Jarda Pilař uvolnil Pyskatého a vedli jsme.Za 8.minut ukázal svoji sílu Fanda Tůma a šli jsme do dvoubrankového vedení.Lze říci,že jsme měli hru pod kontrolou,některé šance jsme opět nedali/Hladík,Pláča a pod./ Šance domácích v této době vznikaly pouze po našich chybách,ale zde je nutno dodat,že nešlo o herní sitace,ale prostě o naše "KECÁNÍ"V poslední minutě po neodpískaném ofsajdu domácí snížili.
V druhém poločase se hrál již oboustranně dobrý fotbal s řadou šancí,ale dobře hrající obrany v čele s brankáři odolávaly.
Ukázalo se,že pokud povolí rozhodčí hru,lze hrát pohledně.Čím více utíkal čas,snažili se domácí o vyrovnání.Jejich zvýšené úsilí,když už prošlo velmi dobře a zodpovědně hrající obranou,končilo v rukách Ládi Molnára.Snahu domácích ukončil až v 85minutě Plaček,a jak začíná být milým zvykem pečetil výsledek.
Naše vítězství bylo naprosto zasloužené.Chtěl bych mimořádně ihned po utkání poděkovat klukům z "B"/Živec,Pyskatý/za jejich pomoc při zabezpečení sestavy i za výkon.
Sluší se poděkovat Všem,kteří hráli- odvedli jste velmi dobrý výkon- MOC Vám děkuji!.Jediné co si dovolím zvýraznit je hra Jardy Pilaře na nezvyklém postu středního záložníka.Přesně tak jsem si to představoval,když jsem lepil sestavu.koučFM
19.5.2012

MUŽI "A" Obrnice : Dubí 3 : 1 ( 1 : 1 ) Plaček 2, Nykodým

Obrnice: Molnár-Ludačka,Zaspal S.,Hladík,Fritsch-Tůma,Plaček,Nykodým,Zácný-Pilař,Tichý/57´Fišer/
V Obrnicích se hrálo o přední příčky,a začali jsme lépe my.Již ve 3´po hezkém vysunutí Pilaře,zakončil akci gólem Plaček.
Hosté přitvrdili hru,což jim bázlivě pískající rozhodčí umožnil a podařilo se jim vyrovnat ve 27´kdy hostující Karrmann prostřelil prostupnou zeď.Vyrovnaným stavem skončil i poločas.
V druhém poločase jsme začali opět lépe a v 50´ jsme znovu šli do vedení po střele Nykodýma.Ze zápasu se stal boj o každý míč.Hosté,kteří se netajili,že si přijeli pro body,sáhli opět k nebezpečné a zejména záludné hře plné faulů.A tak když jejich potrestání nepřicházelo od rozhodčího,vzal spravedlnost do svých rulou Fritsch,který úder do obličeje při stavbě zdi opětoval,a byl vyloučen.Konečně se chytil i rozhodčí a vyloučil i hráče hostí.
O 10´nato předvedl hostující Doubek likvidační zákrok ze zadu a byl po právu také vyloučen.Rozháraný zápas spěl pod naší taktovkou ke konci.Jelikož hra byla několikrát přerušena,nastavoval rozhodčí 5´a toho využil v zápase střelecky disponovaný Plaček a vstřelil uklidňující branku.Naše vítězství bylo zcela zasloužené.

12.5.2012

Straškov : Obrnice 0 : 2 ( 0:0) Tůma 2

Molnár - Fritsch,Zaspal, Hladík, Zácný, Plaček (82. Hendrych), Berki, Nykodým, Zaspal J. ( 59. Toth. 64. červená karta) Tůma, Tichý (65. Šlégr)

5.5. 2012 Jaro

Obrnice: Citoliby 5 : 1 ( 3 : 1)

Uher-Tóth,S.Zaspal,Hladík,Fritsch-Plaček,Nykodým.Fišer/ 46´Hendrych/,J.Zaspal-Pilař/81´Šlégr/,Tůma/ 75´Tichý/


Hned od zahájení utkání bylo zřejmé,že hraje proti sestupem ohroženému mužstvu hostí mužstvo domácích.které figuruje v popředí tabulky.Již v 6´po akci levé strany,Kuba Zaspal,Pilař byl u zakončení Tůma a domácí vedli.Po 5´minutách předvedl Tůma chladnokrevné zakončení a domácí šli do dvoubrankového vedení.Hosté začli hrát va bank a málem jim to vyšlo.Když po dlouhé době chytající Uher v přemíře snahy chybným zákrokem vytvořil pokutový kop,který naštěstí hosté nedali.Přesto snížili zásluhou Nejedlého.Na snížení hostí,ale odpověděl,krásnou patičkou opět Tůma a završil svůj hatrick.
Také druhý poločas jsme měli pod kontrolou.Řadu šancí jsme opět nedali,ale branka Pilaře v 70´zlomila definitivně odpor hostí.Domácí završili jasné vítězství v 85´brankou střídajícího Tichého.
Za vydatného deště odvedli domácí spolehlivý výkon a zasloženě zvítězili.

 

28.4.2012 Jaro

Libotenice : Obrnice 4 : 0 ( 3 : 0)

Molnár - Ludačka, Zaspal St., Hladík, Fritsch , Zaspal J.(65. Hendrych), Plaček Nykodým, Toth, Tůma (80. Živec), Pilař

Začátek utkání jsme měli ve svých otěžích bohužel v 11. minutě kopnul J.Zaspal při odkopu na malém vápně do drnu a míč se odkutálel na soupeřovu nohu a ten neměl žádný jiný cíl než půl prázdné branky a nemýlil se. Aby toho nebylo málo ve 20. minutě dlouhý míč minul ho S. Zaspal a nezbylo mu než domácího hráče faulovat v našem pokutovém území a somácí se dostali do pohodového vedení. Ještě do konce poločasu jsem dostali třetí branku z rychlého brejku.

Ve druhém poločasu jsem mohli snížit , ale velké šance našich obou útočníků zůstaly nevyužity. Bohužel opět dlouhého nákopu domácí překonal počtvrté naši obranu a už nebylo o co hrát. Tady v tom utkání bylo vidět, že domácí umí ztrestat každou chybu a proto jsou i poprávu na prvním místě tabulky.

21.4. 2012 Jaro

Obrnice : Dobroměřice 0 : 0

Molnár - Zácný, Zaspal St., Hladík, Fritsch , Plaček , Berki,Nykodým, Berki, Toth, Tůma Tichý

Střidali: Hendrych, Šlégr

Utkání bylo vcelku vyrovnané co se týče hry. Soupeři jsme moc nedovolili a během utkání si vypracoval jenom jednu velkou šanci. Bohužel opět smutné konstatování my jsme si vytvořily aspoň pět tvz. tutovek samozřejmě nic. Proto dělba bodů je spíš náš neúspěch.

14.4.2012 Jaro

České Kopisty : Obrnice 2 : 2 (1:1) Hladík, Tůma

Molnár - Zácný, Zaspal St., Hladík, Fritsch , Plaček (85. Hendrych), Nykodým, Berki, Toth, Tůma (60. Fišer), Pilař

Utkání začalo naším náporem, kdy jsme soupeře prvních 6. minut nepustili na naší polovinu. Bohužel hned při prvním útoku v 7. minutě a následném rohu jsme dostali lacinou branku. Potom jsme si vytvořili velké množství šancí a to takových, které opravdu volali po brance. Oba útočníci měli každý dvě šance kdy šli úplně sami na brankaře, ale v koncovce zklamali. Až ve 36 minutě Jarda Pilař předvedl ve vápně soupeře svojí kličkovou estrádu a domácí obránce ho fauloval. K penaltě se postavil kapitán Roman Hladík a s přehledem zavěsil. Do kabin jsme šli za remízového stavu.

Druhý poločas začal výborně. Ihned po rozehrání se míče , který putoval do vápna domácích zmocnil Pilař a přiťuknul ho na vápno Tůmovi , který nekopromisně bombou prostřelil brankaře. Potom jsme se stáhli do obranné ulity a valil se na nás útok za útokem. Rozchytal se Laďa Molnár, ale bohužel v 62. minutě kapituloval, kdy střelu z dálky dorazil hostující útočník do prázdné branky. Po této brance z nás opět spadl strach o výsledek a začali jsme domácím opět točit hlavu. Bohužel naše šance, ale i šance domácích už zůstaly nevyužity tak oba soupeři odcházeli do kabin s remízou. Škoda nevyužitých šancí v prvním poločase mohli jsme přivést všechny tři body.

 

7.4.2012 Jaro

Obrnice : Louny "B" 2 : 1 ( 1 : 1 ) Zaspal Stanislav 2x,

Molnár - Zácný, Zaspal St., Hladík, Fritsch , Plaček, Zaspal J (85. Hendrych), Berki, Toth, Tůma (70. Šlégr), Tichý (55.Pilař)

Nastoupili jsme do utkání s mladým útokem, protože J. Pilař si šetřil zraněný kotník.

První poločas jsme hráli proti silnému větru, ale šance a více bylo na naší straně. Škoda nevyužitých obrovských šancí

Tichého a hlavně Petra Totha. Do vedení jsme se dostali ve 30 minutě kdy se ke standartce ze 30 metrů postavil Standa Zaspal a vymetl pavučinku. Nic nenasvědčovalo tomu, že by soupeř mohl vyrovnat. Bohužel 2. minuty před koncem poločasu hostující hráč střílel nebo centroval nebylo poznat a míč zapadl za záda našeho překvapeného brankaře.

Ve druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem. Po vystřídání, kdy na 35 min. nastoupil Jarda Pilař jsme měli mnoho šancí, bohužel žádnou jsme nevyužili. Druhá branka padla 15 minut před koncem kdy Standa Zaspal rozehrával z naší poloviny standartku a napálil to před branku. Hostující brankař špatně odhadl směr a sílu míče vyběhl a míč ho přeskočil a skončil k překvapení všech v brance. Hostující tým se za celý druhý poločas nedostal pořádně k naší bráně tak tři body zůstaly zaslouženě doma.

 

 

1.4 2012 Jaro

Černčice : Obrnice 0 : 0

Molnár - Ludačka, Zaspal St., Hladík, Fritsch , Zácný, Zaspal J, Plaček, Toth, Tůma, Pilař (80. Hendrych)

Domácí se od začátku zaměřili na obranu a jenom několikrát za utkání se dostali na dostřel naší branky. Nějakou velkou šanci si, ale za celý zápas nevypracovali. My jsme se přizpůsobili hře domácím a nakopávali jsme dlouhé míče. Dlužno říci, že hrbolatý terén nepřál přihrávkám po zemi. Jedinou šanci jsme měli v 70. minutě kdy po rohovém kopu byl sám před brankařem Jarda Pilař, ale hlavou neusměrnil míč do sítě a nechal vyniknout domácího brankaře. Vzhledem k celému utkání byla remíza spravedlivá. Trojice rozhodčích nechala plynout hru a řídila utkání s přehledem..

24.3.2012 Jaro

Obrnice : Brozany "B" 4:1 ( 3:1) Tůma 3x , Zaspal St.,

Molnár - Zácný (65. Berki), Zaspal St., Hladík, Fritsch (52. Ludačka) Zaspal J. ( 72. Hendrych), Fišer, Plaček, Toth, Tůma, Pilař

Velmi těžký zápas, hlavně co se týka fyzické kondice . Soupeř přijel s mladým kádrem. Brozanský tým se snažil od počátku hrát hodně ofenzívně a hlavně hrál běhavý náročný fotbal. Do 20. minuty jsme horko těžko odolávali tlaku soupeře. Z tlaku hosté vytěžili jednu branku, kdy po dlouhém centru na zadní tyč hostující hráč hlavou otevřel skore. Od této chvíle se do hry začali dostávat i domácí hráči. Nejdříve po sérii rohových kopů vyrovnal hlavou Standa Zaspal. Potom po 2 nahrávkách Jardy Pilaře se nemýlil Franta Tůma. První poločas jsme tedy vyhráli dvoubrankovým rozdílem.

Hned na začátku druhého poločasu jsme měli obrovskou šanci kdy šel Fr. Tůma sám na branku a nedal. Vzápětí po ose Zaspal J., Plaček doklepával do prázdné branky hlavou Fr. Tůma. Soupeř se ve druhém poločase už na nic nezmohla tak domácí tým začal jarní část vítězstvím.

 


Obrnice : Straškov 2 : 2 ( 0 : 1) Fritsch, Hladík p.

sestava: Molnár-Toth, Hladík,Fritsch, Ludačka-Plaček ( 25. Tůma),Berki,Zaspal S.,Zaspal J.-Nykodým,Pilař
připraveni: Hendrych, Uher, Zácný , Tůma

 

První poločas z naší strany velmi triskní. Soupeř si v našem útočném pásmu dělal co chtěl. Straškovstí nedali penaltu a ještě jednu jim rozhodčí odpustil. Byli rychlejší ,důraznější a působily sehranějším dojmem. Domácí v prvním poločase jenom nakopávali. Straškov vstřelil první branku po rychlém přechodu po křídle a centrovaném míči kdy se volný hostující hráč nemýlil.

Do druhého poločasu jsme vlétli už s větším elánem a energií. Začali jsem se dostávat do brankových příležitostí. Vyrovnal Matouš Fritsch a následně s pokutového kopu převážil výsledek na naši stranu Roman Hladík. Bohužel v poslední minutě soupeř rozehrával standartní situaci a nepochopitelný zkrat Ládi Molnára, který zboural před sebou naše hráče a hosté už neměli problém vyrovnat. Škoda po celý zápas se vyvaroval zbytečných chyb. Další zápas, který potvrdil, že hrát se soupeři, kteří bojují a nesnaží se hrát fotbal prostě neumíme.

 

Cítoliby - Obrnice 1 : 2 /1:1/
sestava. Molnár - Ludačka,Hladík,Nykodým,Fišer-Plaček,Berki,ZaspalSt.,Zaspal J.- Tůma,Pilař
připraveni: Tóth,Hendrych,Pyskatý,Živec

Samotné utkání naši rozehráli velmi dobře a již ve 3.minutě po krásné akci po ose Pilař,Tůma,byl u zakončení Plaček
a šli jsme do vedení.Domácí byli pod neustálým tlakem,ale zahazovali jsme co se dalo.Varování přišlo v 18.min.kdy po úniku nás zachránil od pohromy skvělý zákrok Molnára.To se nepodařilo,ale ve 29.min.,kdy tvrdá střela se odrazila od hrudi Ládi Molnára a dobíhající domácí hráč vyrovnal.My jsme si v té chvíli snad zahrávali s myšlenkou,že se domácí porazí sami.
Poločasová promluva přinesla zklidnění.Vlétli jsme do boje a jedna šance stíhala druhou.Bohužel bez efektu.To co jsme nedali je až do nebe volající.Hráli jsme prakticky na domácí polovině a nakonec jsme byli rádi,že v 85.minutě vstřelil
Roman Hladík vítěznou branku.Naše body jsou zasloužené,ale zbytečně jsme se na ně nadřeli

Obrnice : Libotenice 2 : 4 ( 1 : 1)

sestava: Molnár-Toth, Nykodým Zaspal S.,Fritsch-Tůma,Plaček,Berki.,Zaspal J.-Troják,Pilař
připraveni: Hendrych, Uher, Živec,

 

Utkání bylo velmi bojovné. Zbytečné chyby našich hráčů nás připravili o lepší výsledek. Po celý zápas jsme byli fotbalovějším týmem, ale historie se na to neptá. První branka byla opravdu krutá kdy rozhodčí nesmyslně odpískal malou domů. Soupeř nezaváhal. Vyrovnat jsme mohli ze značky pokutového kopu bohužel brankař vystihl směr střely Standy Zaspala. Vyrovnat se podařilo střelou z velkého vápna Ondrovi Berkimu.

Druhý poločas opět chyba našich hráčů na půlící čáře a soupeř trestal. Ještě se nám podařilo vyrovnat Frantou Tůmou, ale soupeř nás potom potrestal za naši naivní hru některých hráčů.

Do dalšího utkání snad budeme už v lepší sestavě a hlavně se vyvarujeme zbytečných chyb.

 

Dobroměřice : Obrnice 1 : 2 ( 1 : 1 ) Zaspal J., Plaček


sestava: Molnár-Ludačka,Fleišman,Hladík,Fritsch-Nykodým,Plaček,Zaspal St.,Zaspal J.-Tůma,Pilař
připraveni: Toth, Berki, Hendrych, Uher

 

Velmi bojovné utkání bez velkých šancí na obou stranách. První branku vstřelil po rohovém kopu kapitán mužstva Kuba Zaspal. Domácí bohužel za 2 minuty po standartní situaci vyrovnali. Kdy po střele do břevna si míč srazil do branky Fleischman. Ve druhém poločase rozhodl po krásném solu Plaček. Domácí se už dostali k ohrození branky jen ze střel z uctivé vzdálenosti

Obrnice - České Kopisty 6 : 1 /2:1/ 17.9. 2011


sestava: Molnár-Ludačka,Fleišman,Hladík,Fritsch-Nykodým,Plaček,Zaspal St.,Zaspal J.-Tůma,Pilař
připraveni: Tóth,Troják,Hendrych,Uher


Jak začíná být zvykem,naši zahájili náporem.Vypracovali si hned dvě tutovky,které jak také začíná být zvykem neproměnili.Hosté reagovali tvrdou hrou.Zklidnění přinesla 12min.,kdy svoji akci zakončil Jarda Pilař.Naše vedení trvalo jen 10min.a hosté srovnali,kdy jinak v zápase velmi dobře hrající obrana uvolnila střed pokutového území a proti střele Petra Podaného
byl Láďa Molnár bezmocný.Vyrovnávací branka na chvíli zastavila domácí tlak,zejména když hosté opět přitvrdili hru.Jejich až lze říci likvidační zákroky,přivodili zranění Standy Zaspala,kterého hrubým faulem zastavili v pokutovém území.
Rozhodčí však k údivu penaltu nenařídil.Horší to ale bylo se Standou,který musel z utkání odstoupit.
Ve 30min.přišel prakticky stejný faul na Pilaře,a to už řešil i rozhodčí.Vyloučil hostujícího Lukáše Podaného a nařídil pokutový kop.Ten bezpečně proměnil Roman Hladík.
Druhý poločas začal stejně jako zápas.V 63min. ale přidal třetí branku Matěj Nykodým a prakticky zbořil hru hostí. Výkon domácích pak korunovala závěrečná desetiminutovka ve které nejprve Martin Plaček,pak střídající Patrik Hendrych a nakonec hlavičkující Jarda Pilař korunovali naše vysoké ale zasloužené vítězství.

Louny"B" : Obrnice

3 : 1 ( 0 : 0) Plaček

Molnár - Toth,Fritsch, Hladík,Ludačka, Plaček, Zaspal S. (70. Troják), Nykodým,Zaspal J , Pilař, Tůma ( 80. min. Hendrych)

Zápas se hrál za úmorného dusna. První poločas byl v naší režii. Soupeř zahrozil za celý poločas jenom jednou. Bohužel opět obrovké šance J. Pilaře, Plačka a Tůmy zůstaly nevyužity. Nic nenasvědčovalo, že by druhý poločas měl přinést zvrat. Bohužel jsme inkasovali po sporné situaci kdy S. Zaspal zahrával volný kop a soupeř srazil evidentně míč rukou, ale hlavní nereagoval (spíš nechtěl) a hned z protiútoku jsme inkasovali. Bohužel za pár minut přišla velká hrubka M. Nykodýma, který se netrefil ve vápně do míče a soupeř pohodlně podruhé skoroval. Třetí branku jsme dostali po rychlém brejku. Kosmeticky výsledek upravil po chybě domácí obrany M. Plaček. I když se rozhodčí hlavně druhý poločas dopustili hrubých přepísnkutí ( nebo spíš nepísknutí) měli jsme hlavně v prvním poločase dát branky a byl klid. Také jsme trošku v druhém poločase odešli fyzicky. Musíme zvednout hlavu a jdeme na dalšího soupeře.

Obrnice : Černčice 3.9.2011

Výsledek 5 : 2 ( 3 : 0 ) Pilař 3, Tůma 2

Molnár - Fritsch, Hladík, Fleišman, Fišer ( 51. min. Berki, Plaček, Zaspal S., Zaspal J( 85. Živec) , Pilař, Tůma ( 70. min. Troják)

Domácí tým začal velmi ofenzívně a ve 14. minutě po dlouhém centru Matouše Fritsche skoroval Jarda Pilař. Ve 21. minutě po rohu Franty Tůmy se podruhé hlavou nemýlil Jarda Pilař. Třetí branku v prvním poločase přidal po průniku Matouše Fritsche ze šestnácky Franta Tůma. První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Bohužel zůstává rozum stát co mi nedáme za šance. Soupeř mohl dostat v prvním poločase sedm až osm branek a mohl být klid.

Druhý poločas jsme začali také dobře v 54. minutě po ose Plaček, Pilař, Tůma jsme přidali čtvrtou branku. Bohužel opět velmi velká chyba našeho brankaře, který v 61. minutě napálil míč do dobíhajícího útočníka a míč se skutálel za brankovou čáru. Kontrovali jsme v 67. minutě kdy po rohu Tůmy opět skoroval Jarda Pilař. V 82. minutě jsme dovolil soupeři výsledek zkorigovat na 5:2. Tři branky v jednou utkání a jubilejní desátá branka něco Jardo stojí do kasičky.

Další zápas hrajeme v neděli 11.9. 2011 od 17:00 hod. v Lounech

Brozany "B" : Obrnice

Výsledek 1:2 (1:0) Pilař, Ludačka

Molnár - Toth, Hladík, Fleišman, Fritsch, Plaček, Berki ( 55. Ludačka), Zaspal S., Zaspal J.(40.Braniš, 70. Zácný), Pilař, Tůma

 

Utkání hrané na umělém trávníku, který byl až neregulérní pro vytrhané lajny a velké díry. Bohužel rozhodčí nehledí na zdraví hráčů, ale hlavně aby se odehrálo.

Náš tým začal velmi sebevědomě a soupeře zatlačil na jeho půlku a dostával se do šancí. Bohužel ani Martin Plaček a Jarda Pilař své obrovské šance neproměnili. Tak přišel zákonitě trest kdy po rychlém brejku domácí nemilosrdně trestali naší chybu. Obrničtí se dále snažili hrát a hlavě vyrovnat. Obrovská šance Martina Plačka v 1. poločase minula o kousek bránu. Ve druhém poločase už domácí jenom nakopávali a hrozili rychlým protiútokem. Naše obrana pracovala v tomto utkání spolehlivě když něco propustila měli jsme v bráně Láďu Molnára. Ještě před vyrovnáním jsme opět měli šance v podání Jardy Pilaře a Franty Tůmy. Vyrovnání přišlo ze standartní situace kdy dlouhý míč Standy Zaspala za obranu domácích hlavou usměrnil do sítě Jarda Pilař. Po vstřelené brance jsme se trošku uklidnili, ale i nadále se snažili dát vítěznou branku, protože jsme cítili, že po celé utkání jsme lepším týmem. V 93. minutě přišla hvězdná chvíle Pavla Ludačky. Po přistrčení míče od Martina Plačka šel sám na brankaře a propasíroval míč mezi nohama.

Kladem utkání byla velká neutuchající bojovnost, vůle po vítězství, lepšící se souhra obrany. Bohužel trenér hostů musel 3 x střídat kvůli zranění a zranění Míry Braniše nevypadá dobře, byl odnesen na nosítkách.

Další utkání hrajeme doma s Černčicema.

 

Obrnice : Rovné 20.8.2011

Výsledek: 5 : 4 ( 0:0) Tůma 2, Zaspal J., Zaspal S., Plaček

Molnár - Toth, Hladík, Fleišman, Fritsch, Zácný, Plaček, Nykodým, Zaspal S., Zaspal J., Pilař, Tůma ( 67. min Ludačka)

Ludačka, Troják, Uher

Hororový zápas s dobrým koncem.

První poločas nenaznačoval, co se bude dít ve druhém poločase. Domácí měli neustálou převahu, kterou bohužel

nevyjadřili brankami. V začátku druhého poločasu špatný výkop Ládi Molnára a soupeř se ujal vedení. Po 3. minutách bylo vyrovnáno . Jakub Zaspal krásným 40 metrovým pasem za obranu vyzval ke skorování Martina Plačka a ten první dotykem vyrovanal. Bohužel dlouho jsme se neradovali. V následující minutě po chybě obrany kdy hosté rozehráli rychle aut jsme opět prohrávali. Potom přišli minuty mladého Franty Tůmy, který dvěma brankami otočil skore a 4 branku domácích zařídil. Kdy po faulu brankaře na něj se kopala penalta a tu proměnil Standa Zaspal. Toto vše se událo do 22. minuty druhého poločasu. Zdálo se být rozhodnuto soupeř prohrával o dvě branky a hrál o deseti. Bohužel jsme chybami v obranné činnosti nechali soupeře vyrovnat a báli se o výsledek . V poslední minutě jsme kopali přímý kop zhruba z dvaceti metrů. K míči se postavil kapitán mužstva Jakub Zaspal a nekopromisně napálil míč k tyči a skoroval. Druhý poločas byl bohatý na branky a velmi nervozní z obou stran kdy se hráči i lavička obou stran hecovala velmi tvrdě až nevybíravě.

Zase se ukázalo, že neproměňování šancí hlavně v prvním poločase ukázalo naší slabinu. V dalším zápase zajíždíme do Brozan a to v neděli 28.8. 2011. Hraje se na umělce.

 

Obrnice - Úštěk 13.8. 2011

Výsledek: 1: 2 ( 0:1) Zaspal St.

Molnár - Hladík, Fleišman, Fritsch, Zácný, Toth, Berki , Zaspal S., Zaspal J., Pilař, Plaček

Střídali: Uher, Ludačka, Braniš, Tůma

Hodně nepovedený zápas ze strany domácich. Byla vidět nesehranost celku a jako vždy z týmem, který jenom nakopává a hraje na náhodu hrát neumíme. Do utkání jsme vlétli celkem sebejistě a výsledkem byly 3 šance, které bohužel zůstaly nevyužity a soupeř nás potrestal krásnou brankou ze 20 metrů. Snažili jsme se vyrovnat. Soupeř hrál destruktivní fotbal, založený kopni kam kopni , zdržování a zastav soupeře každým způsobem, které rozhodčí v povětšině toleroval. Podařilo se nám ve druhém poločase po závaru před brankou Standou Zaspalem vyrovnat. Soupeř bohužel 5 minut před koncem po naší chybě šel do vedení. Doufám, že jsme si vybrali daň z nové sezony a tým začne hlavně proměňovat šance a pracovat jako tým. Další zápas máme opět doma a bude to soupeř těžký - ROVNÉ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBRNICE : DUBÍ 3 : 0 (2:0) 4 MIN. Zaspal Jakub, 44 min. Hluzák Michal, 55 min Nykodým Matěj

Molnár - Fritsch Hladík, Plaček, Zácný, Toth (40 Tůma) Zaspal S., Hluzák Michal Zaspal J. ( 84 Živec) Pilař, Nykodým

LIBOTENICE : OBRNICE 4 : 1 (2:0) ZASPAL J.

Molnár - Hladík, Zaspal, Plaček, Zácný, Hendrych, Zaspal S., Hluzák Michal, Zaspal J. , Pilař, Nykodým

Střídali: Toth, Tůma


Trnovany : Obrnice 2 : 0 (1 : 0)

 

Obrnice : Havraň 5 : 0 (2 : 0) Pilař 2, Toth, vlastní (Duchoň), Nykodým

sestava Obrnic: Molnár - Fritsch, Ludačka, Plaček, Zácný-
Toth,Braniš,Hluzák, Fišer-Nykodým,Pilař
připraveni: Hendrych, Troják, Uher

http://fkhavran.webnode.cz/news/sokol-obrnice-fk-havran/ - něco z Havraně

První poločas se odehrával spiše u šestnácky hostů, ale naši střelci se nedostávali k vážnému zakončení. Až v 32 minutě dlouhý výkop od brankaře Molnára a nedoruzumění obránců hostí. Tohoto nedorozumění využil všudybyl Pilař a prostřelil brankaře. Ve 43 minutě standartní situace, kterou zahrával Fritsch a znovu Pilař dotlačil míč do sítě. První poločas soupeři hrozili jenom z brejků, ale k zakončení se vůbec nedostali. Naše obrana pracovala velmi spolehlivě. Ve druhém poločase se soupeř snažil tlačit do šancí, ale až na několik střel z dálky se k ničemu nedostali. Potom přišla hvězdná 4 minutovka. V rozmezí 75 až 78 minutě skorovali Toth, vlastní branka a Nykodým. Ale popořádku v 75 min. Jarda Pilař asi 6 x vyškolil obránce hostů a poslal krásnou přihrávku na Totha a ten chladnokrevně skoroval. Minutu nato si dal po centru vlastní branku Duchoň a další branku v 78 min. přidal po rohu Braniše hlavou Nykodým . Mužstvo zvládlo poslední domácí utkání na jedničku a teď se budeme snažit bodovat v Trnovanech.

Obrnice : Kladruby 1:1 (1:1) Tůma ml.

sestava Obrnic: Molnár - Zácný,Hladík, Plaček, Fritsch-
Toth,Braniš,Hluzák, Nykodým-Tůma (86 ČK),Pilař
připraveni: Troják, Uher

Vedoucí tým celé utkání hrozil jenom dlouhými míči. Branku dal soupeř po chybě naší obrany kdy po špatném odvrácení míče skoroval hostující kapitán. Domácí záhy vyrovnali střelcem Tůmou. Velmi tvrdé a náročné utkání. Velké šance našich hráčů opět zústali nevyužity a tím opět zbytečná ztráta domácích bodů.

 

Hrobce : Obrnice 3 : 2 ( 0:2) Braniš, Nykodým

Ani dvougolové vedení hostujících hráčů nestačilo na bodový zisk z Hrobců. Zbytečné chyby obrany ve druhém poločase. Kdy jsme v rozmezí deseti minut inkasovali 3 branky.

sestava Obrnic: Molnár - Zácný,Hladík, Fritsc, Ludačka-
Koranda,Braniš,Plaček, Hendrych -Tůma ,Pilař
připraveni: Troják, Toth, Uher

 

Obrnice : Mšené Lázně 2 : 2 ( 2 : 1 ) Zaspal, Fišer

Vedení o dvě branky nám nestačilo k vítězství.

Rovné : Obrnice 3 : 2 (1:0) Pilař, Zaspal

Utkání plné šancí na Obrnické straně. V prvním poločase hostující hráči mohli domácího brankaře překonat aspoň 3x, bohužel jak to bývá přišla chyba v obraně a padla jediná branka do naší sítě. Druhý poločas ovlivnilo zranění brankaře Molnára. Soupeř zvýšil až na 3:0. Potom se naši hráči zvedli a brankami Zaspala a Pilaře se dostali do hry. Pár minut před koncem brankař domácích vytěsnil střelu Pilaře na tyč. Škoda dalších ztracených bodů.

sestava Obrnic: Molnár - Fišer,Hladík,Fritsch,Zácný-
Koranda,Braniš,Plaček, Zaspal-Tůma,Pilař
připraveni: Hendrych, Ludačka, Troják

 

Obrnice : Křešice 1 : 2 ( 1:0) Tůma ml.

sestava Obrnic: Molnár - Fišer,Hladík,Fritsch,Zácný-
Plaček,Braniš,Nykodým Zaspal-Tůma,Pilař
připraveni: Hendrych, Koranda, Uher

 

OSEK - OBRNICE 4 : 1 / 3:0/
Za vydatného deště a na takřka neregulérní hrací ploše,nastoupili vítězně
naladění hosté k dalšímu utkání fotbalové I.B třídy
v Oseku. V samotném utkání převzali hru,ale 8.minuta je tvrdě přibrzdila.Po
faulu na brankáře Molnára,který velmi nepřesný rozhodčí Spišák nechal bez
odezvy,šli domácí Václavem Mullerem do vedení.Hosté odpověděli břevnem
nastřeleným Zácným hned v zápětí. Další příležitostihostí končili na nepřesnosti provedení, a tak opět udeřili
domácí a Hlinkou zvýšili.Když ve 39.minutě zvýšil
Patrik Váňa třetí brankou,šli do kabin spokojenější domácí.Také druhá půle
začala náporem hostí,jejich hra však trpěla nepřesným zakončením.To domácí
ukazovali lekci z produktivity.Prakticky z ničeho dal Patrik Váňa čtvrtou
branku.
Hosté dokázali pouze snížit v 80.min.Tůmou a to bylo málo.Domácí si pak v
poklidu dokráčeli k jasnému a lze říci,že vzhledem ke střelecké potenci i
zaslouženému vítězství.
sestava Obrnic: Molnár - Tóth,Nykodým,Fritsch,Zácný-
Hendrych,Braniš,Plaček,Zaspal-Tůma,Pilař
připraveni: Hladík,Troják,Uher

 

 

Obrnice : Bečov 4 : 0 (1 : 0) Nykodým, Pilař, Koranda, Tůma ml.

OKRESNÍ DERBY PRO OBRNICE
v 5.kole I.B třídy skupiny B ,se hrálo poprvé derby mosteckých celků v
Obrnicích,kde domácí Sokol,přivítal jmenovce z Bečova.Postavení v tabulce
pasovalo do role favorita domácí celek.Ten také začal aktivně,měl převahu,ale brankově ji využil až ve 37.minutě Nykodýmem.Prvý poločas provázela mírná
převaha domácích,ale střelcům se nedařilo.Také hosté se dostali do dvou
šancí,ale rovněž bez efektu.Do druhé půle vstoupili velmi dobře hosté,svírali
domácí,ale opět neúspěšně.
Domácí dostala do hry druhá branka,kterou v 67min. vsítil Pilař.To byl zlom a
domácí opanovali hru.V 80min.zvýšil vedení Koranda a minutu na to
4.brankou,kterou vsítil Tůma završili domácí jasné vítězství v utkání,které před
110diváky řídila rozhodčí Bešíková.
sestavy"
OBRNICE: Molnár - Ludačka P.,Hladík,Fritsch,Zácný
-Nykodým,Plaček,hendrych,Braniš - Tóth,Pilař
připraveni: Koranda,Tůma,Uher
BEČOV: Cibrik - Pokoš,Studnička,Berka,Kropáč -

Matura,Šulcek,Palán,Cibrik Mil.,Skříšovský -Harthan

připraveni:Kaiser,Pažout,Džuban,Vasovčák,Zajac


Brozany "B" : Obrnice 1 : 2 (1:1) Pilař Hladík

Sestava : Molnár, Ludačka, Hladík, Fritsch, Zácný, Nykodým, Plaček, Zaspal, Fišer, Braniš, Pilař

Střídali: Tůma ml., Hendrych

Po špatném vstupu do soutěže mnozí Obrnickým přestali důvěřovat.Hráče to
však zdravě nabudilo a již minulé vydřené domácí vítězství nad Straškovem
signalizovalo zlepšení. Přesto před cestou do Brozan nedůvěra fanoušků neklesala
a mnozí se ptali! "kolik jich dostanete?"
Samotné utkání za řízení rozhodčího Harenčáka, však začalo náporem
hostí.Velkou šanci neproměnili Zaspal s Fišerem a tak si ve 13.minutě vzal slovo
kanonýr Obrnic Pilař a nádhernou hlavičkou nedal domácímu brankáři Brožíkovi
šanci.Domácí posilněni několika hráči z kádru divizního mužstva však přidali a
ve 25 minutě po snad jediné chybě jinak velmi dobře hrající obrany hostí
vyrovnali Kalousem.Diváci si museli utkání pochvalovat,neboť se hrál velmi dobrý fotbal s řadou šancí na obou stranách,ale obrany v čele s brankáři jak domácím
Brožíkem,tak hostujícím Molnárem, svá mužstva drželi.Když se zdálo,že utkání
skončí smírně,přišla 82.minuta a stoper domácích Richtr stáhl k zemi Pilaře v
pokutovém území.Nařízenou penaltu proměnil Hladík ve vedoucí a jak se později
ukázalo i vítěznou branku hostí. Bylo by nespravedlivé z celku Obrnic někoho zvláště vyzdvihovat.Hráči
bojovali kolektivně a za předvedenou hru si vítězství plně zasloužili.


Obrnice : Straškov 2 : 1 ( 1: 1 ) Pilař 2x

Sestava : Molnár, Ludačka, Hladík, Fritsch, Zácný, Koranda, Plaček, Zaspal, Fišer, Nykodým, Pilař

Střídali: Tůma ml., Hendrych, Uher

Začátek utkání se našim hráčům nevyvedl a po hrůbé chybě Ludačky ve 4. minutě inkasovalo. Ve 12 minutě nádherně vysunul Zácný Pilaře a ten v samostatném nájezdu překonal brankaře hostí. Do konce poločasu bylo pár šancí na obou stranách z nichž největší neproměnil Fišer. Druhý poločas začal naším náporem a v jeho začátku po rohovém kopu skoroval Pilař. Po této brance se naši hráči zbytečně stáhli do obranné ulity a soupeř toho málem využil. Nejdříve střela z vápna do tyče a potom střela pár centimetrů vedle. Pár minut před konce mohl rozhodnout Fišer, ale sám před brankařem svoji šanci nevyužil a následnou dorážku Plaček napálil do brankaře. Naši hráči ubránili těsné vítězství a připsali si první body v této sezoně.

 


 

Dubí : Obrnice 3: 0 (2:0)

Sestava : Molnár, Ludačka, Braniš, Fritsch, Zácný, Toth, Plaček, Zaspal, Fišer, Pilař, Pilař

Střídali: Koranda, Hendrych, Uher

 

Hrálo se na umělé trávě v Teplicích a našim hráčům v prvním poločase dělal problém velmi úzkého hřiště. Inkasovali jsem v prvním poločase po penaltě a po standartní situaci.

Druhý poločas v rozmezí 15 minuta až 30 minuta byl festival našich obrovských nevyužitých šancí. Naši hráči zahodili co se dalo. Kdyby byl stav ve 30 minutě 2:6 tak se nikdo z přítomných nemohl divit. Přišel , ale zákonitě trest kdy 5 minut před koncem fauloval náš brankař hráč domácích a ti druhou penaltu v utkání proměnili. Musíme začít proměňovat šance a potom přijdou určitě i body.

 

Muži "A" si dvě kola před koncem zajistili celkové 3. místo.

Muži "B" v bitvě o příčky nejvyšší nezaváhali a skončili v okresním přeboru

na překvapivém 2. místě

Dorost potvrdil jarní dominanci a porazil Udlice.

Žáci rozstříleli Jirkov- Kyjice, zářil Kamil Tůma.

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 2. a 3 .6. 2012

MUŽI "A" Obrnice : Budyně 3 : 1 ( 1 : 0) Pyskatý 2, Tůma

Obrnice - Budyně 3 : 1 /1:0/
Obrnice: Molnár-Tóth,Zaspal,Plaček,Zácný-Tichý /74´Hendrych/,Berki,Šlégr,Živec-Tůma,Pyskatý /88´Uher/
V prvé řadě poděkování VŠEM nastoupivším bojovníkům.V druhé řadě -co přístup Vás ostatních?Není VÁM trapně?
Nebudu se vymlouvat na složení mužstva- i s dorostenci se dá hrát,když se hráči semknou a bojují.Utkání samotné bylo vyrovnané a bojovné.Naši mírnou převahu zužitkoval ve 32´Pyskatý.Ihned v úvodu druhé půle přidal branku Tůma a začali jsme hrát chvíli jako že se nic nemůže stát.Hosté to vycítili a snažili se korigovat výsledek.V té době jsme udělali několik chyb,ale jako-by jsme chtěli vyzkoušet Láďu Molnára.Ten tahal jeden skvělý zákrok za druhým a držel naše vedení.
Po hluché čtvrthodině jsme opět začali hrát.Hosté začali mít problémy a uchýlili se ke kritice a simulování.K jejich škodě,řídil utkání rozhodčí,který na ně nedal.Snažili jsme se o vstřelení pojišťující branky,ale podařilo se nám to až v samotném závěru,kdy akci Berkiho dokončil znovu Pyskatý.V zápětí hosté přeci jen vstřelili čestnou branku,ale to bylo v celém utkání vše.Naše vítězství bylo naprosto zasloužené. Tímto vítězstvím si Obrníčtí muži potvrdili 3. místo v soutěži.

 

MUŽI "B" Obrnice : Bečov 3 : 2 ( 2 : 1) Troják 2, Tůma st.

DOROST Udlice : Obrnice 1 : 4 (1 : 3 ) Troller 2, Šestina 2

ŽÁCI Obrnice : Jirkov-Kyjice 10 : 0 Tůmá 6, Belej 2, Nedvěd, Mirga

 

Muži "A" i ve slatané sestavě nezaváhali a drží v soutěži třetí místo,

B překvapivě vyhrálo v Jiřetíně

a dorost opět přesvědčivě vyhrál

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 26.5. - 27.5. 2012

MUŽI "A Proboštov : Obrnice 1 : 3 ( 1 : 2 ) Tůma, Pyskatý, Plaček

Obrnice. Molnár-Ludačka,Zaspal St.,Hladík,Zácný-Plaček,Pilař,Berki,Živec-Tůma,Pyskatý/87´Uher/
MUŽI "B" Horní Jiřetín :OBRNICE 1 : 3 Hendrych, Ludačka, Troják

DOROST OBRNICE : AVER ROMA 7 : 3 ( 3 : 2) Tichý 3, Šlégr 3, Kraitl

Muži "A" přehráli ve vypjatém zápase Dubí, opět exceloval dorost Obrnic

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 19.5. - 20.5.

MUŽI "A" Obrnice : Dubí 3 : 1 ( 1 : 1 ) Plaček 2, Nykodým

Obrnice: Molnár-Ludačka,Zaspal S.,Hladík,Fritsch-Tůma,Plaček,Nykodým,Zácný-Pilař,Tichý/57´Fišer/
MUŽI "B" Nová Ves : Obrnice 1 :0

DOROST Obrnice : Chlumčany 10 : 2 ( 5 : 1 ) Tichý 4, Maděra 2, Kraitl, Tůma, Šlégr 2

ŽÁCI Obrnice : Klášterec 4 : 6 ( 2 : 3) Tůma 4x

 

Dorost Obrnic vede už o šest bodů

 

 

 

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 12.5 - 13.5.

 

"A" vyhrálo ve Straškově, B doma nezaváhalo a dorost přehrál Strupčice

MUŽI "A" Straškov : Obrnice 0 : 2 ( 0 : 0 ) Fr. Tůma 2

Molnár - Fritsch,Zaspal, Hladík, Zácný, Plaček (82. Hendrych), Berki, Nykodým, Zaspal J. ( 59. Toth. 64. červená karta) Tůma, Tichý (65. Šlégr)

MUŽI "B" Obrnice : Polerady 4 : 2 ( 2 : 1) Vydurek,Troják 2x, Fišer

DOROST Strupčice : Obrnice 0 : 4 ( 0 : 2 ) Tichý 2, Šlégr 2

ŽÁCI Chomutov : Obrnice 10 : 2 Tůma, Belej

 

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 5.5. - 6.5.

MUŽI "A" OBRNICE : CITOLIBY 5 : 1 ( 3 : 1 ) Tůma 3x, Tichý, Pilař

MUŽI "B" LOM : Obrnice 3 : 0 ( 0:0)

DOROST Obrnice : KRÁSNÝ DVŮR 12 : 0 (7:0) Grundza, Kraitl, Troller,Tůma 5,

Tichý 3, Šlégr

ŽÁCI Obrnice : ČERNČICE 10 : 1 Tůma 5, Sedlecký 3, Belej, Mirga

 

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 28.4 - 29.4.2011

MUŽI "A" Libotenice : Obrnice 4 : 0 ( 3 : 0)

MUŽI "B" Obrnice : Brandov 4 : 1 (1:0) Pyskatý 2x, Tůma, Plaček

DOROST Obrnice : Braňany 8 : 1 ( 4 : 1) Tichý 3,Tůma 2, Šlégr 3

ŽÁCI Postoloprty : Obrnice 3 : 0

 

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 21.4. - 22.4.2012

MUŽI "A" Obrnice : Dobroměřice 0 : 0

MUŽI Mar. Radčice : Obrnice "B" 2 : 6 Hendrych 3x, Šlégr 2x, Pyskatý

DOROST Volno

ŽÁCI Obrnice : Ervěnice 8 : 6 Tůma 5x, Sedlecký, Belej, Kadlec

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 14.4. - 15.4. 2012

MUŽI "A" České Kopisty : Obrnice 2 : 2 ( 1 : ) Hladík, Tůma

MUŽI "B" VOLNO

DOROST Obrnice : Udlice 2 : 1 ( 2 : 0 ) Tůma, Tichý

ŽÁCI SK Kopisty : Obrnice 0 : 5 Tůma 2, Kadlec, Sedlecký a Mirga

 

 

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 14.4. - 15.4. 2012

MUŽI "A" České Kopisty : Obrnice 2 : 2 ( 1 : ) Hladík, Tůma

MUŽI "B" VOLNO

DOROST Obrnice : Udlice 2 : 1 ( 2 : 0 ) Tůma, Tichý

ŽÁCI SK Kopisty : Obrnice 0 : 5 Tůma 2, Kadlec, Sedlecký a Mirga

 

 

 

MUŽI "A" České Kopisty : Obrnice 2 : 2 ( 1 : ) Hladík, Tůma

MUŽI "B" VOLNO

DOROST Obrnice : Udlice 2 : 1 ( 2 : 0 ) Tůma, Tichý

ŽÁCI SK Kopisty : Obrnice 0 : 5 Tůma 2, Kadlec, Sedlecký a Mirga

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 7.4. 2012

MUŽI "A" Obrnice : Louny "B" 2 : 1 ( 1 : 1 ) Zaspal St. 2x

MUŽI "B" Kopisty"B" : Obrnice "B" 0 : 1

DOROST Aver Roma : Obrnice 2 : 8 ( 0 : 3 ) Tichý 3, Kraitl, Troller, Šlégr,Maděra,Tůma

ŽÁCI Obrnice : Podbořany 1 : 9 (0:4)

 

VÍKENDOVÉ ZÁPASY 31.3. - 1.4.2012

 

MUŽI "A" Černčice : Obrnice 0 : 0 http://www.cerncice.cz/fotbal/fotogalerie/category/106-20120401brezno

MUŽI "B" Kopisty"B" : Obrnice "B" 2 : 0

DOROST Chlumčany : Obrnice 0:9 ( 0:4) Tichý 5x, Tůma,Troller,Šlégr,Troják

ŽÁCI Citoliby : Obrnice 3:2 (0:1) Sedlecký, Tůma

 

 

MUŽI "A"

Obrnice : Brozany "B" 4 : 1 ( 3 : 1) Zaspal St., Tůma František 3

Molnár - Zácný (65. Berki), Zaspal St., Hladík, Fritsch (52. Ludačka) Zaspal J. ( 72. Hendrych), Fišer, Plaček, Toth, Tůma, Pilař

Dorost

Obrnice : Strupčice 11:0 ( 7:0) Tichý 4, Tůma 3, Troller 2, Kraitl, Maděra

 

Grundza - Schőpp, Havelka, Tůma, Zaspal, Strnad, Tichý, Šlégr, Strnad, Kraitl, Maděra

TOPlist